ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Period Mali Müşavirlik - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(534) 877 24 01
Adres MERKEZ MAH. FEVZİ ÇAKMAK CAD. BULUT IŞ HANI Kapı No:3/20 GÜNGÖREN-İSTANBUL
SektörDiğer
Mailmuslum_ozsonmez @ hotmail.com
Görüntülenme263 Kez Görüntülendi.
WebsitePeriod Mali Müşavirlik
Eklenme Tarihi16-07-2022
Puan Ver
Konumu

2003 senesinde başlayan mesleki faaliyetlerimizde ve Firmamızın Kuruluşumuzdan beri teknolojiye, süreçlere ve personele sürekli yatırım yaptık, yapıyoruz ve yapacağız. Bu sayede dünya standardında hizmeti yerel firma avantajlarını kullanarak veriyoruz.

Sürekli gelişmeye verdiğimiz önem ve yatırımlarımız sayesinde çoğu zaman Müşterilerimizin hayal bile etmediği yenilikleri daha talep gelmeden sunuyoruz. Outsourcing kararının Müşterilerimize rakiplerine kıyasla avantaj sağlamasını hedefliyoruz ve bunu başarıyoruz….

Büromuz farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.

Bir hizmet firması olmanın verdiği bilinçle hizmetlerini sunan büromuz;

- Farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.

- Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunar.

- Müşterilerinin beklentilerinin üzerinde kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme eğitim ve geliştirme çabası içerisindedir.

- Müşterilerine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösterir.

- Hizmet sürecinde müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık verir. 

- Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan  büromuz mali mevzuttaki ve müşterilerinin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe müşterilerine ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar.

- Müşterilerinin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti verir.

- Hizmet sürecinde herhangi bir problemin vukuu bulması halinde sorunun çözümünü müşteri ile sağlanan mutabakat doğrultusunda neticelendirir.


Period Mali Müşavirlik firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://periodoutsourcing.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Period Mali Müşavirlik Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Period Mali Müşavirlik için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Period Mali Müşavirlik Firması 16-07-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 16-07-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 263 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05348772401
Güvenlik Kodu: