ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Piri Piri Chicken Red Hot - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(216) 313 74 74
Adres Abdurrahmangazi Mahallesi Ebubekir Caddesi No: 14/51 Sancaktepe / İstanbul
SektörRestoranlar
Mailbilgi @ piripirichicken.com.tr
Görüntülenme31 Kez Görüntülendi.
WebsitePiri Piri Chicken Red Hot
Eklenme Tarihi15-04-2023
Puan Ver
Konumu

Piri Piri Chicken, 2022 yılında İstanbul'da kurulmuş bir restorandır. Ana ürünü tavuk olan marka, yemek severlere özel hazırlanan eşsiz soslarla birlikte sunulan tavuk çeşitleriyle tanınmaktadır. Piri Piri Chicken, tüm müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunmakta ve lezzetli yemeklerinin yanı sıra, hızlı ve kaliteli hizmeti ile de ön plana çıkmaktadır. 

Vizyonumuz, tüm yemek severlere eşsiz bir tavuk deneyimi sunmak ve müşterilerimizin beklentilerini her zaman aşarak, sektörde lider bir konuma gelmektir. Bu hedefe ulaşmak için, ürün kalitesine ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi koruyarak, yeni lezzetler ve servis konseptleri geliştirmekteyiz.

Misyonumuz, kaliteli ürünlerimizle müşterilerimize en iyi yemek deneyimini sunarken, aynı zamanda sürdürülebilir bir iş modeli ile faaliyetlerimizi yürütmektir. Tüm süreçlerimizde çevre ve insan sağlığına özen göstererek, toplumun refahına katkıda bulunmak istiyoruz.

Bu doğrultuda, kaliteli ürünlerimizi ve hizmetimizi daha fazla kişiye ulaştırmak için yurt içi franchise fırsatları sunmaktayız. Kendi işletmesini kurmak isteyen girişimcilerin yanı sıra, sektörde tecrübeli olanlar da Piri Piri Chicken ailesine katılarak başarıya ulaşabilirler.
 


Piri Piri Chicken Red Hot firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://http://www.piripirichicken.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Piri Piri Chicken Red Hot Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Piri Piri Chicken Red Hot için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Piri Piri Chicken Red Hot Firması 15-04-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 15-04-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 31 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02163137474
Güvenlik Kodu: