Pirisafe

Pirisafe, iş güvenliği sektörünün yüksekte çalışma konusunda 15 yıllık üretici seviyesindeki tecrübesini kullanan yenilikci bir mühendislik firmasıdır.

Tüm çalışmalarını Avrupa Birliği standartlar komisyonunun yayınladığı güncel direktif, regülasyon ve standartlara uygun olarak yapmaktadır. Bu bilgi, birikim ve deneyimlerini, sektörün ihtiyaçlarını doğru analiz etme ve doğru ürün tedariğinde kullanmaktadır.

Ana ürün gamında yaşam hatları, emniyet kemerleri, lanyardlar, geri sarımlı düşüş durdurucular, ipli düşüş durdurucular, iniş-çıkış ekipmanları, kasklar, kurtarma-kaçış ekipmanları, makaralar, karabinalar, ankrajlar, statik halat, çantalar, tool lanyard (malzeme askıları) ve çatı aydınlık korumaları bulunur. Ayrıca Irata, yüksekte çalışma, iskele kurulum, sapancı-işaretci, kaldırma operasyonları gibi teknik eğitimlerin yanı sıra sportif ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarınıda kendi bünyemizde karşılamaktayız. Tüm bu yeteneklerimizi ve kapasitemizi, sektördeki muayene, ipleerişim, denetim ve mühendislik gereksinimlerine cevap vermekte kullanabilmekteyiz.

Pirisafe Adresi Nerede?

Adresi: Kurtköy Mah. Adalet Sk. Sevgi Sitesi D Blok No:11/2A Pendik / İSTANBUL

Pirisafe Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: (0216) 378 55 80

Pirisafe Hangi İldedir?

Pirisafe Bulundugu İl: İstanbul