ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Power Yapı - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(532) 390 48 74
Adres Esentepe, Esen Sk. No:7 D: 8, 34590 Eyüpsultan/İstanbul
SektörYapı ve İnşaat
Mailinfo @ poweryapi.com
Görüntülenme147 Kez Görüntülendi.
WebsitePower Yapı
Eklenme Tarihi01-12-2022
Puan Ver
Konumu

Power Yapı otomatik kapı olarak 13 yıldır Otomatik Kapı Teknolojileri Ve Otomasyon Sistemleri olarak faliyet göstermekteyiz.Uzman ekibimiz müşterilerimize Otomatik Kapı Teknolojileri hakkında kalıcı ve kesin çözümler üretmek için arge çalışmaları devam etmektedir. Profesyonel servis ekiplerimiz İstanbul’un tüm bölgelerinde faliyet göstermektedir.Nice ve Bft İtalyan markalarının yetkili bayi ve yetkili servisi olarak hizmet sunmaktayız.

Power Yapı Otomatik Kapı olarak hızla gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurarak, son teknolojik ürünleri kullanarak ekonomik, verimli ve işletmeye uygun projeler üretmek çalışmalarımızda temel prensibimizdir.Tüm projelerimizde çalışmalarımızı mesleki yönden donanımlı ekiplerimizle gerçekleştirmekteyiz.

Seksiyonel kapı; Dikey olarak hareket edebildiği için, kapının önünde ve arkasında yer kaybını önler. Seksiyonel Kapı panelleri tavan altında yatay olarak, kapı açıklığı üstünde dikey olarak ya da çatıya paralel olarak konumlanır.


Power Yapı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.poweryapi.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Power Yapı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Power Yapı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Power Yapı Firması 01-12-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 01-12-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 147 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05323904874
Güvenlik Kodu: