ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Prodekya Yapı Market - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 308 88 77
Adres Halkalı Merkez Mah. Halkalı Cd. MNG Blue Boutique No:232/265
SektörYapı ve İnşaat
Mailinfo @ prodekya.com
Görüntülenme25 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/prodekya-yapi-market/
Eklenme Tarihi08-05-2023
Puan Ver
Konumu

Prodekya Yapı Market, 2011 yılında Gerber Yapı & Triad Yapı ortaklığıyla kurulan, yapı sektörünün öncü ve güvenilir bir adresi olarak fiziksel ve online satış hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimize en iyi yapı malzemelerini ve sektörün lider markalarını sunarak yaşam alanlarını güzelleştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Misyonumuz, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, kaliteli ürünler ve uygun fiyatlarla sektörün önde gelen firmalarından biri olmaktır. Prodekya Yapı Market olarak, uzman kadromuz ve geniş ürün yelpazemizle, inşaat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınız için güvenilir çözümler sunuyoruz.


Prodekya Yapı Market firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Prodekya Yapı Market Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Prodekya Yapı Market için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Prodekya Yapı Market Firması 08-05-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 08-05-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 25 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08503088877
Güvenlik Kodu: