ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Sahibinden.com İletişim - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 222 44 44
Adres Değirmen Yolu Cad. No:28 Asia OfisPark A Blok Kat:234752 Ataşehir/İstanbul Türkiye
SektörDiğer
Mailsahibinden @ hs02.kep.tr
Görüntülenme1,269 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/sahibindencom/
Eklenme Tarihi30-01-2021
Puan Ver
Konumu

   sahibinden.com tarihçesi: Türkiye de sahibinden.com 2000 yılında  Aksoy group bünyasinde hayata geçmiştir. Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisidir.sahibinden.com ayrıca İstanbul’daki genel merkezi sahiplex ile Türkiye’nin “Yeşil Ofis” seçilen ilk e-ticaret şirketi unvanına sahip.

  sahibinden.com hizmetleri:

  • Doping

  • Güvenli e Ticaret (GET)

  • Toplu ürün girişi

  • Reklam

  • Mobil

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere toplam 10 kategoride hizmet veren sahibinden.com, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor.

sahibinden.com uygulamasını telofonlarınızada yükleyerek alış veriş yapabilirsiniz.Hemen sahibinden.com'a üye olarak ürün alabilirsiniz veya satış yapablirsiniz.

 


Sahibinden.com İletişim firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Sahibinden.com İletişim Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Sahibinden.com İletişim için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Sahibinden.com İletişim Firması 30-01-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 30-01-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,269 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08502224444
Güvenlik Kodu: