Hakkımızda

Antalya Saray Halı Temizleme Firmamız 1990 yılından beri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, çağın gerekliliklerini de göz önünde bulundurarak, halı yıkama sektöründe hizmet vermektedir.Bir yandan makina parkurunu yenilemiş ve genişletmiş; bir yandan da elemanlarının daha profesyonel olmaları için çalışmalar yapmıştır.

Antalya Saray Halı Temizleme hizmetlerinden  sizler de faydalanmak  isterseniz  bizleri  arayabilir ve halılarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz. Halılarınız evinizden alınarak özel bir şekle paketlenir ve en kısa sürede firmamıza taşınarak yıkama işlemlerine başlanır. Öncelikle halılarınızın tipi tespit edilir ve buna uygun program seçilir.

Yıkama işlemleri gün içerisinde tamamlanır ve kurutma odalarımızda halılarınızın detaylı bakımları yapılarak yine tarafımızdan evlerinize en kısa sürede teslim edilir.

Teknolojik ama sağlıklı ürünleri kullanmaya devam ediyoruz, bu sayede daha temiz, daha güçlü ve daha sağlıklı  yıkama hizmeti vererek sizlerin memnuniyetini daha üst seviyelere taşımayı amaçlıyoruz.

Yerinden kaldıramayacağınız veya iş yerinizde bulunan geniş iç hacimli halılarınız için sizlere yerinde halı yıkama çözümlerimizi de sunabiliriz.

Halı Yıkama, Kilim Yıkama, Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama,Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Yerinde Halı Yıkama, İşyeri Halısı Yıkama, Cami Halısı Yıkama, Okul Halısı Yıkama

Servis Hizmeti

Saray Halı Yıkama Antalya’da Farklı Bölgelere Farklı Servis Araçları Tahsis Etmektedir.
Bu Nedenden Dolayı Daha Hızlı ve Tüm Semtler İçin Ücretsiz Servis Hizmeti Verilmektedir.

Saray Halı Temizlik Adresi Nerede?

Adresi: Demirel Mah Şahin Bey Cad No:17 Varsak / ANTALYA

Saray Halı Temizlik Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: 535 714 62 99

Saray Halı Temizlik Hangi İldedir?

Saray Halı Temizlik Bulundugu İl: Antalya