ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Gaziantep Cemre Halı Yıkama - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(505) 974 61 00
Adres Onat kutlar mah. 55068.sok no.9 / şehitkamil – gazi̇antep
SektörTemizlik Firmaları
Mailinfo @ cemrehaliyikama.net
Görüntülenme787 Kez Görüntülendi.
WebsiteGaziantep Cemre Halı Yıkama
Eklenme Tarihi13-12-2020
Puan Ver
Konumu

Temizlik sektörüne 2012 yılında adım atan Gaziantep Cemre Halı Yıkama, bu tarihten beri sürekli kendini yenileyen, geliştiren kaliteli hizmet anlayışını her daim siz değerli müşterilerimize ulaştırmayı hedefleyen anlayışımızla hizmetimize devam etmekteyiz.

Kaliteli hizmeti insanlara ulaştırmayı kendimize misyon edinip, halı yıkama işinde modern ve hijyenik koşullarda  son teknoloji makine, ekipman ve tecrübeli personellerimiz ile her zaman müşteri memnuniyeti odaklı ve tavsiye edilmenin gururuyla halı yıkama işinde sektörün vazgeçilmezlerinden olmuştur.

Firmamız hakkımızda; müşteri memnuniyeti garantisi, ekonomik halı yıkama fiyatları ve kaliteli temizlik anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir. 

Ücretsiz servis imkanı sunan Fabrikamıza telefon açtığınız gün içerisinde halılarınız ev ya da iş yerinizden alınarak; toz alma, yıkama, kurutma, son kontrol ve paketleme işlemlerinden geçirilerek adresinize teslim edilmektedir.

Yılların Tecrübesiyle, Gaziantep Halı Yıkama Sektöründe, Öncü Firma olma özelliğini koruyan FİRMAMIZ, Hijyen, Kalite ve Güvenirlilik İlkeleriyle, Siz değerli Müşterilerimizin takdirlerine mazhar olmaktan büyük gurur duymaktadır.

Temizlik hizmetinin insan ve çevre sağlığı açısından ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan yönetimimiz ve bu bilinçte eğitilen deneyimli kadromuz ile yüksek kalitede ve en ekonomik hizmeti sunup çözüm ortağı olarak yanınızda yer almaya devam etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkan ve sizlere kaliteli bir hizmet sunarak, daha temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamamız için profesyonel ekibimizle Gaziantep Şehitkamil ve Şahinbey İlçelerine hizmet vermekteyiz.


Gaziantep Cemre Halı Yıkama firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.cemrehaliyikama.net/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Gaziantep Cemre Halı Yıkama Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Gaziantep Cemre Halı Yıkama için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Gaziantep Cemre Halı Yıkama Firması 13-12-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 13-12-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 787 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05059746100
Güvenlik Kodu: