ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Arifa Fırça - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(224) 221 18 66
Adres Gülbahçe Mah. 5. Arda Sk. No:19-21/B 16240 Osmangazi/Bursa, Türkiye
SektörTemizlik
Mailarifafircabursa @ gmail.com
Görüntülenme26 Kez Görüntülendi.
WebsiteArifa Fırça
Eklenme Tarihi24-07-2022

Arifa fırça 1965 li yıllarda Arif Kurtuluş tarafından Bursa dakurulmuş. Fırça imalatı ve satışı dalında hizmet veren bir firma iken 2000 li yıllarda endüstriyel makine fırçaları üretmeye başlamıştır. 2013 yılından itibaren halı yıkama sektörü fırçalarınıda üretimine katmıştır. Şu an 3. nesil olarak Tahsin Kurtuluş tarafından idame ettirilen firma her gçen gün ürün çeşitini arttırarak devem etmektedir.

Ar-ge çalışmalarını önem veren firma üretimlerine her daim yenilik katmaktadır. Kalitenin ve başarının sonu yoktur diyerek, imkanlar nispetinde sürekli daha yeniliğin ve kalitenin peşindedir.

Arifa fırça olarak başlıca Tekstil, Otomotiv, Halı yıkama, Gıda gibi sektörlerde makinalarında kullanılan endüstriyel fırçalarını üretmekteyiz. Türüne ve işlevine göre en uygun malzemeyi seçmeye gayret gösteren firmamız. Üretimde kaliteyi düşürmeden maliyeti azaltmaya çalışıyor durumdayız.


Arifa Fırça firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://0 (533) 357 42 12 kuruma dair websitesi şu şekildedir. Arifa Fırça Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Arifa Fırça için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: