ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Trio Halı Yıkama - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(224) 482 44 54
Adres Üçevler Mh. Küçük San.Sit.35.Sk.,78. Blok No:66Nilüfer/BURSA
SektörTemizlik Firmaları
Mailinfo @ triohaliyikama.com
Görüntülenme1,085 Kez Görüntülendi.
WebsiteTrio Halı Yıkama
Eklenme Tarihi22-04-2021
Puan Ver
Konumu

NEDEN TRİO HALI YIKAMA?

Evlerimizin vazgeçilmez eşyalarından olan halılar zamanla kirlenir ve bu kir halının içlerine işler. Sürekli temizlik yapılsa bile bu kirlere kolay ulaşılamaz, çünkü kir zamanla halı diplerine hapsolur. Bu nedenle etkili halı temizliği için profesyonel yöntemler kullanılmalıdır.

NASIL TEMİZLİYORUZ?

Trio Halı Yıkama çalışanları olarak, bu alanda sizlere güvenilir, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti en uygun şartlarla sunmayı amaç edindik.
Sizlerden teslim aldığımız halılarınızı modern makineler ve profesyonel temizlik ürünleri aracılığı ile özel yöntemler kullanarak temizliyoruz.

Halılarınızın modeline göre farklı yıkama işlemleri uyguluyor ve en hassas halılarınızı dahi güvenli halı yıkama programlarımızdan geçiriyoruz.

TEKNOLOJİMİZ

Halı yıkama işlemini teknolojik makineler yardımı ile yapıyoruz, hijyene verdiğimiz önem doğrultusunda; halılarınız kesinlikle diğer halılarla aynı ortama girmeden teker teker otomatik makinelerde temizliyoruz, bu aşamada profesyonel halı yıkama şampuanları ve leke çıkarıcılar kullanıyoruz. Yıkanan halıları zarar görmeyeceği, özel tasarlanmış, yüksek devirli rulo halı sıkma makinesinde sıkarak toz almayacağı kapalı ortamda kurutuyoruz...

 


Trio Halı Yıkama firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://triohaliyikama.com/?gclid=cj0kcqjwvysebhdjarisajmn0lhrmwre59wefa9_maty5ddnkfzo9hryh0zkumxerdrbu0rfelfaby0aahy2ealw_wcb kuruma dair websitesi şu şekildedir. Trio Halı Yıkama Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Trio Halı Yıkama için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Trio Halı Yıkama Firması 22-04-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 22-04-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,085 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02244824454
Güvenlik Kodu: