ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Sedat Biga Hair Studio - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(532) 560 14 57
Adres Teşvikiye mh. Atiye sk. no:7 d:1/3 Şişli/İstanbul
SektörKuaforler
Mailinfo @ sedatbiga.com
Görüntülenme1,059 Kez Görüntülendi.
WebsiteSedat Biga Hair Studio
Eklenme Tarihi05-04-2021
Puan Ver
Konumu

Sedat Biga, Mikro Saç Kaynak ve Medikal Saç Kaynak yöntemlerinin Türkiye'deki öncüsü ve ilk uygulayıcısıdır.

1990 yılından beri sektörün içinde olan Sedat Biga, ünlü modacılar Yıldırım Mayruk, Cemil İpekçi, Vural Gökçaylı, Barbaros Şansal, Cengiz Abazoğlu ile ortak projelerde yer almıştır.

Eurovision Şarkı Yarışması, Japonya’da Türk Yılı “Moda Show”, Paris’te Haut Coiffeur Français Moda Show ve Rotterdam’da Hollanda Kraliçesi onuruna düzenlenen özel defilerde saç tasarımları yapmıştır.

Uluslararası akademilerden alınmış kesim ve renklendirme uygulamaları konusunda sertifikalara sahip olan Sedat Biga, yurtiçinde ve yurtdışında açmış olduğu salonlarda saç tasarımı yapmaktadır.

Mikro Kaynak ve Medikal Kaynak alanında ar-ge çalışmalarını 2015 yılında başlatıp 2016 yılında sonuçlandırarak Türk kuaförlük sektöründe önemli bir dönüşümün öncüsü olarak anılmaya başlamıştır. Tasarladığı ve formüle ettiği renkleri isimlendirerek sektörde ürün algısının oluşmasında fikir öncüsü olarakta kabul edilir.

Başlıca Çalışmalarını; “Mikro kaynak, Ayışığı ombre, Ruken kumralı, Ruken kumralı ombre, Kumral gri, Kumral gri ombre, Kumral bej, Kumral bej ombre, İrlanda bakırı, İrlanda bakırı ombre” olarak sıralamak mümkündür. 

Kariyerinin 7 yılını saç kesimi ve renklendirme teknikleri eğitmeni olarak geçirmiş olması sebebi ile personel yetiştirme konusunda ayrı bir uzmanlık alanına sahip olan Sedat Biga, deneyimlerini iş arkadaşlarına iletme ve yönetici yetiştirme konusunda sihirli değneğe sahiptir…


Sedat Biga Hair Studio firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://sedatbiga.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Sedat Biga Hair Studio Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Sedat Biga Hair Studio için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Sedat Biga Hair Studio Firması 05-04-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 05-04-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,059 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05325601457
Güvenlik Kodu: