ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Sefaköy Birey Eğitim Kurumları - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 444 31 22
Adres Kemalpaşa mah, halkalı cd no:141 sefaköy,k.çekmece/i̇st. şube 2: tevfikbey mah. halkalı cad. no:126 sefaköy,k.çekmece/i̇st.(armonipark yanı)
SektörEğitim Sektörü
Mailinfo @ sefakoybirey.com
Görüntülenme841 Kez Görüntülendi.
WebsiteSefaköy Birey Eğitim Kurumları
Eklenme Tarihi23-11-2020
Puan Ver
Konumu
Sefaköy Birey Eğitim Kurumları, İstanbul ilinin Sefaköy-Küçükçekmece ilçesinde bulunan özel bir eğitim kurumudur. Sefaköy Birey Eğitim Kurumları, üniversite sınavına hazırlanan, lise mezunu ya da liselerin 10,11 ve 12. sınıflarında eğitim alan öğrencilerine hazırlık dersleri veren bir kurumdur. Sefaköy Birey Eğitim Kurumlarının temel amacı, öğrencilere kaliteli bir bilgi birikimi sağlamanın yanı sıra onlara ilgi ve alakayla yaklaşan, eksik noktalarında yardım sağlayan bir yaklaşım ile öğrencileri üniversite sınavına hazırmaktır.

Bu kapsamda; Sefaköy Birey Eğitim Kurumlarına ulaşmak isteyen vatandaşlarımız bize  bu adresten erişebilir veya bu numaradan iletişim kurabilirler.


Sefaköy Birey Eğitim Kurumları firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.sefakoybirey.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Sefaköy Birey Eğitim Kurumları Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Sefaköy Birey Eğitim Kurumları için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Sefaköy Birey Eğitim Kurumları Firması 23-11-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 23-11-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 841 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02124443122
Güvenlik Kodu: