ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Şehirler Arası Kurye - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(544) 443 42 12
Adres kazım orbay sokak 11b Ataşehir/İstanbul
SektörUlaşım Firmaları
Mailmail @ motokurye.org.tr
Görüntülenme28 Kez Görüntülendi.
WebsiteŞehirler Arası Kurye
Eklenme Tarihi14-03-2023
Puan Ver
Konumu

Şehirler arası kurye hizmeti bizler için, "gecede gönderim" ifadesinin tanımı bundan daha açık olamazdı. Şehirler arası kurye, insani olarak mümkün olan en kısa sürede nihai varış noktasına ulaşması gereken Şehirler arası acil bir kargonuz olduğu anlamına gelir ve bunun gerçekleşmesine yardımcı olmak için Şehirler arası kurye adreslerini teslim tam anlamıyla bizim işimizdir.

 

Şehirler Arası Kurye Hizmetleri

Ne yazık ki, dışarıdaki her şehirler arası kurye lojistik sağlayıcı, olayları tamamen aynı şekilde görmüyor. Sıklıkla, kritik bir şehirler arası kurye gönderi için bir şehirler arası kurye şirketini ararsınız ve aşağıdakilerin bazı varyasyonlarını duyarsınız.

Ancak burada, şehirler arası kurye işleri biraz farklı yapabilme becerimizle kendimizle gurur duyuyoruz. Kesin olarak, işimizi tam anlamıyla, şehirler arası kurye gönderilerinizi ne olursa olsun aynı gün veya bir gecede gitmeleri gereken yere ulaştıracak güvenilir, güvenilir yük teslimatı sağlayacak şekilde kurduk.

Şehirler Arası Kurye Nedir?

İster şehrin başka bir yerinde ticari bir şehirler arası kurye için sabırla (ya da o kadar sabırla değil...) bekleyen bir ticari şehirler arası kurye müşteriniz olsun ya da bu temel yedek ekipmanı şehirler arası kurye ile Türkiye’nin herhangi bir yerin de başka bir servis noktasına götürmeniz gereksin, uzmanlığa sahibiz.

Şehirler Arası Araçlı Kurye

Ne olursa olsun, şehirler arası kurye gönderinizi oraya zamanında ulaştırma yeteneği ve tutkusu. Yıllar boyunca, aklınıza gelebilecek hemen hemen her sektördeki şehirler arası kurye müşterilere gururla hizmet verdik ve aynısını sizin için de yapma şansını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Şehirler Arası Hızlı Kargo Teslimatı

Bu kadar çok şehirler arası kurye müşteriye uzun süredir yüksek kaliteli gecelik şehirler arası kurye hizmetleri sunmamızı sağlayan en önemli faktörlerden biri, onların ihtiyaçlarına göre seçim yapmanız için sunduğumuz çok çeşitli şehirlerarası kurye seçenekleridir.

  • Şehirler arası kurye gönderinizin yolculuğunun tamamı ister kara yoluyla tamamlansın ister bir kısmı hava yoluyla tamamlansın, hiç fark etmez.
  • Bu stratejinin ideal olduğunu düşünüyoruz çünkü sürücüleriniz hiçbir zaman uzun süre yoldan çıkmak zorunda kalmıyor.
  • Bir sürücünün molaya ihtiyacı varsa, diğeriyle geçiş yapabilir ve gönderiniz hemen hareket etmeye devam eder.

Şehirler Arası Aynı Gün Kargo

Şehirler arası kurye gönderilerinizi şu şekilde ulaştırmak için tüm şehirlerarası lojistik taşımacılık stratejilerinden yararlanacağız: fiziksel olarak mümkün olduğunca hızlı. Geniş bir ortak şehirlerarası kurye ağımızın olması sayesinde, ihtiyaç duyabileceğiniz her tür şehirlerarası kurye gönderisini kelimenin tam anlamıyla halledebiliriz.

Şehirler Arası Acil Kargo Teslimatı

Tek yapmanız gereken teslim tarihlerinize ve ne göndereceğinize göre ideal ulaşım seçeneklerinizi seçmek, gerisini memnuniyetle biz hallederiz. Bu, yalnızca tek kasaları veya şehirlerarası kurye paketleri değil, aynı zamanda büyük ekipmanları da içerir.

  1. Şehirlerarası kurye seçeneklerinizden biraz bunalmış hissediyorsanız ve hangisinin sizin için doğru olduğundan emin değilseniz, endişelenmeyin.
  2. İlk telefon görüşmeniz sırasında size özel şehirlerarası kurye temsilciniz, ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizinle birlikte çalışacaktır.
  3. Hedeflerinizi gerçekleştiren ve beklentilerinizi aşan seçenek.
  4. Belirtildiği gibi, gerçek şehirlerarası kurye taşımacılığı seçeneklerimiz açısından, teslim sürelerinize bağlı olarak seçebileceğiniz birkaç farklı araç türü vardır.

Hangi şehirler arası kurye ulaşım seçeneğini seçerseniz seçin, her zaman şehirlerarası kargolar gitmeleri gereken yere zamanında götürmeye kendini adamış bir değil 5,000+farklı şehirler arası kurye sürücüsüne erişiminiz olacak.


Şehirler Arası Kurye firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://sehirlerarasi.motokurye.org.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Şehirler Arası Kurye Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Şehirler Arası Kurye için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Şehirler Arası Kurye Firması 14-03-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 14-03-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 28 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05444434212
Güvenlik Kodu: