ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Serki̇m Ki̇mya - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(532) 593 64 97
Adres çakmak mahallesi gedik sokak no11 ümraniye/istanbul
SektörSanayi
Mailserkimkimya34 @ gmail.com
Görüntülenme155 Kez Görüntülendi.
WebsiteSerki̇m Ki̇mya
Eklenme Tarihi04-05-2022
Puan Ver
Konumu

2004 yılında ticari faaliyetlerine başlayan SERKİM KİMYA MAMÜLLERİ VE SAN. TİC. LTD. ŞTİ. boya öncesi metal temizleme ve boya kabin kimyasalları imalat, ithalat ve pazarlaması amacı ile kurulmuştur.

Geçen zaman içerisinde ürün çeşitliliği de artmış ve buna bağlı olarak otomotiv üreticileri başta olmak üzere ,  yan sanayiciler, tersaneler ve üretim yapan diğer kuruluşlara da  hizmet vermeye devam etmiştir.

Ürün çeşitlerimizi, her türlü yaş boya kabinleri, flash  off  ve fırınlarda kullanılan kimyasallar, boya yüzdürücü ve çürütücüler, boya sökücüler, yardımcı kimyasallar olarak sıralayabiliriz.

Ana konularımızdan bir diğeri olan endüstriyel yağların tedarikçiliğini, gerekli olan teknik bilgi birikimi ile birleştirerek bir çözüm ortağı olarak sürdürmektedir. . Deneyimli kadromuz ile, teknik destek, doğru ürün tercihi, satış öncesi ve satış sonrası hizmetler ile müşteri memnuniyeti önceliklerimizin başında gelmektedir.


Serki̇m Ki̇mya firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.serkim.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Serki̇m Ki̇mya Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Serki̇m Ki̇mya için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Serki̇m Ki̇mya Firması 04-05-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 04-05-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 155 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05325936497
Güvenlik Kodu: