ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Sigortanette Sigorta - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(850) 265 16 65
SektörHizmet Sektörü
Mailinfo @ sigortanette.com
Görüntülenme361 Kez Görüntülendi.
WebsiteSigortanette Sigorta
Eklenme Tarihi22-04-2022

Firma Adresi : Küçükbakkalköy Mah. Tevfik Fikret Cad. Derebey Sok. No:13 Dumankaya Flex Kat:2 D:11

Her bir sigorta poliçesi çok sayıda teminatı içerisinde barındırır. Satın aldığınız en basit poliçeler bile belirli teminatları kapsamaktadır. Bu teminatların adedi ve büyüklüğü de poliçenizin prim tutarını oluşturmaktadır. Uygun diye satın aldığınız poliçe aslında teminatsız, pahalıya satın aldığınız poliçe'de sizin için gerekli olan teminatları kapsamayabilri. Bu nedenle sigorta yaptırırken içeriğinin size uygun olan teminatları en uygun fiyatla sunabilmesi önemlidir.

Sigortanette.com olarak Doğru Teminat, Uygun Fiyat parolası ile sizlere bu hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Sigorta sektörünün öncü şirketleri ile olan iş ortaklığı ve uzman kadromuz ile her türlü ihtiyacınızı doğru belirleyip en uygun poliçeyi sizin için buluyoruz.

Vizyonumuz;

Tüm müşterilerimizin güvenini kazanarak müşteri memnuniyetini yüksek tutmaktır.

Misyonumuz;

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru belirleyip, Doğru Teminat, Uygun Fiyat parolası ile teminat ve para kaybınızın önüne geçmek ve her türlü ihtiyacınızda yanınızda olmaktır.

Unutmayın, İhtiyacınız olduğunda satın alamayacağınız tek şey Sigortadır.

Saygılarımızla

www.sigortanette.com

 

Telefon numarası: 0(850) 265 16 65

Firma adresi ve konumu: Küçükbakkalköy Mah. Tevfik Fikret Cad. Derebey Sok. No:13 Dumankaya Flex Kat:2 D:11

Sigortanette Sigorta Ataşehi̇r / İstanbul

Sigortanette Sigorta firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://sigortanette.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Sigortanette Sigorta Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Sigortanette Sigorta için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Sigortanette Sigorta Firması 22-04-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 22-04-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 361 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08502651665

Güvenlik Kodu: