ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Soho Uk Yurtdışı Eğitim - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(216) 372 60 62
Adres Yazanlar Sokak, Petek Apt. No: 17 Daire: 3 Suadiye Kadıköy, Istanbul
SektörBilişim Firmaları
Mailsheduk @ protonmail.com
Görüntülenme94 Kez Görüntülendi.
WebsiteSoho Uk Yurtdışı Eğitim
Eklenme Tarihi26-04-2023
Puan Ver
Konumu

Soho UK Education, İngiltere eğitimi konusunda uzmanlığa sahip kadrosuyla, butik ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır. Soho UK Education, İngiltere eğitiminde sınırsız seçenek ve çözüm sunar. Her öğrencinin akademik geçmişine uygun mutlaka bir eğitim çözümü bulmaktayız.

İngiltere’de dil okulu, yaz okulu, üniversite lisans/master/doktora ve sertifika programları kapsamında hizmet vermekte olan kurumumuz, kariyer planlaması aşamasından başlayarak; başvuru işlemleri, üniversite başvurularında kabul için en belirleyici etken olan niyet mektubunun ( Statement of Purpose) hazırlanması, vize işlemleri ile konaklama ve kişinin eğitim aldığı süre boyunca ihtiyaç duyabileceği alanlarda, memnuniyet ilkesinden ödün vermeden hizmet sunmaktadır.


Soho Uk Yurtdışı Eğitim firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://sohoedu.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Soho Uk Yurtdışı Eğitim Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Soho Uk Yurtdışı Eğitim için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Soho Uk Yurtdışı Eğitim Firması 26-04-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 26-04-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 94 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02163726062
Güvenlik Kodu: