ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Star Halı Yıkama - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(364) 213 87 34
Adres Karakeçili, Karakeçili 14. Sk. No:8, 19030 Çorum Merkez/Çorum
SektörHizmet Sektörü
Mailstarhalikurumsal @ gmail.com
Görüntülenme1,692 Kez Görüntülendi.
WebsiteStar Halı Yıkama
Eklenme Tarihi13-07-2021
Puan Ver
Konumu

Star Halı Yıkama

1990 yılında kurulan Star Halı Yıkama Fabrikası Çorum‘un en köklü halı yıkama fabrikasıdır. Teknolojik yeniliklere açık olan firmamız son teknoloji halı yıkama makineleri, yorgan yıkama makineleri ve kurutma makineleri ile profesyonel yıkama hizmeti vermektedir. Özel kurutma odaları sayesinde nem, koku ve havadan uzak bir şekilde kapalı ortamda kurutma yapan Çorum’un ilk halı yıkama firmasıdır. Çorum’un ilk kurumsal halı yıkama firması olma özelliğini 35 yıldır taşımaktadır.

Temiz Ve Titiz Hanımların Tercihi

Halılarınızı, battaniyelerinizi ve yorganlarınızı EL DEĞMEDEN yıkayarak, klimalı ve kapalı alanda hava ile temas etmeden kurutuyoruz. Çorum’un en temiz halı yıkama fabrikası olarak Sıfır Bakteri, Sıfır Nem, Sıfır Koku sistemi ile yıkıyoruz.

Çorum Halı Yıkama

Çorum halı yıkama, Makine, Akrilik, Bambu, Viskon, Çin, Nepal, Milas, Bünyan ve Afgan halılarınızı evinizden alarak tekrar evinize teslim etmektedir.

Çorum Yorgan Yıkama

Yün yorgan ve elyaf yorganlarınızı her bir yorganı ayrı ayrı, tek tek olacak şekilde el değmeden yıkıyoruz ve yorgan kurutma makinelerinde kurutuyoruz.

Çorum Battaniye Yıkama

Battaniye ve pikeleriniz özel battaniye yıkama makinelerimizde el değmeden yıkama teknolojisi kullanılarak %100 hijyenik olarak yıkanmaktadır.

 

YORUMLAR

Hatice sarı

Çorumda ilk olarak başladı kalitesiyle tek olarak devam ediyor ..maşallah harika işler yapıyorlar ..


Star Halı Yıkama firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://staryikama.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Star Halı Yıkama Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Star Halı Yıkama için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Star Halı Yıkama Firması 13-07-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 13-07-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,692 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 03642138734
Güvenlik Kodu: