ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Ted Ajans San Ve Tic A.ş - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(216) 266 08 33
SektörReklam Şirketleri
Mailinfo @ tedajans.com
Görüntülenme410 Kez Görüntülendi.
WebsiteTed Ajans San Ve Tic A.ş
Eklenme Tarihi02-07-2022

Firma Adresi : Moment İstanbul B Blok Baltacı Mehmet Paşa Sokak Kat 19 No 159, Kartal/İstanbul

Ted innovation Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan profesyonel bir ekip tarafından 2014 yılında kurulmuştur.Yapmış olduğu başarılı çalışmalar ve hizmet verdiği binlerce şirketin ardından  2019 Yılında Globelleşme adımları çerçevesinde Amerika, Almanya ve İngiltere ile işbirliklerini geliştirerek ofis açma çalışmalarına başlamış ve global ajanslar arasında yerini almak için uğraş vermektedir.2020 Yılında Başarılı Reklam Ajansı Ödülü alan firmamız  Hayal gücü, bilgi ve etkin iletişim gücünün hakim olduğu Ted innovation müşterilerine en kaliteli hizmet vermek için sürekli kendini geliştirmekte ve büyümektedir.

Reklam sektörüne her anlamda hitap eden çeşitli hizmetler sunan Ted Ajans stratejik ve yaratıcı çözümleri hayata geçirmektedir. Bu Doğrultuda Yazılımsan adında Bir Yazılım Markası, Ted Outdoor Adında bir Açıkhava Reklam Markası ve Jetilan Adında bir E-ticaret Yönetim Markası oluşturarak elde ettiği tecrübelerini çeşitlendirmiş  360 derece tam hizmet reklam ajansı olarak en çok çeşitte hizmeti bünyesinde barındırabilen sayılı ajanslar arasında yerini almıştır. Ted Medya markası yatırımlarını pandemi sebebiyle pandemi sonrasına ertelemiş olsa da İleriki dönemlerde yapım şirketi ve infuluencer marketing konusunda da ciddi yatırımlar yapmayı planlamaktadır.
Profesyonel hamlelerde bulunmak markalar için büyük önem taşımaktadır. En iyisi olana kadar sıkılmadan yorulmadan devam etmek Ted Ajans prensipleri arasında önceliğe sahiptir.Personel kadrosu ve son sistem teknoloji ağı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. 
Fikirlerinizi Özgür Bırakmanıza yardımcı oluyoruz.

Dijitalde gülen yüzlerden biri olan Ted Ajans’la tanışmaya hazır mısınız? Ajansımız, teknolojiyi yakından takip ederek, güncel yazılım dillerini kullanıp ve bunu tasarım araçlarıyla birleştirerek ortaya sizi memnun edecek projeler çıkartmaktadır.

Her daim sürekliliği bulunan bu alanda ihtiyaçlarınızı doğru şekilde yansıtmak çok önemlidir. Sizi ya da markanızın kimliğini yansıtacak olan bu tasarımları bir mücevher gibi işleyerek sizlere sunuyoruz. Yaptığımız işlerde markanızın istediğiniz hedef kitleye ulaşmasını da vaat ediyoruz.

Biliyoruz ki gelecek gerçekten iyi fikirlerin ellerinde! Bu yüzden üretiyor tasarlıyor ve harikalar ortaya çıkarıyoruz ve çıkarmaya devam edeceğiz!

Özellikle dijitalleşen toplumda, internet üzerinden yapılmaya başlanan reklamcılık işleri tanınma açısından etkin alanlar haline gelmiştir. Geleneksel medyadan Dijital medyaya geçerken Kendinizi asla yalnız hissetmeyin diye sizin için buradayız!

Telefon numarası: 0(216) 266 08 33

Firma adresi ve konumu: Moment İstanbul B Blok Baltacı Mehmet Paşa Sokak Kat 19 No 159, Kartal/İstanbul

Ted Ajans San Ve Tic A.ş Kartal / İstanbul

Ted Ajans San Ve Tic A.ş firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.tedajans.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Ted Ajans San Ve Tic A.ş Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Ted Ajans San Ve Tic A.ş için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ted Ajans San Ve Tic A.ş Firması 02-07-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 02-07-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 410 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02162660833

Güvenlik Kodu: