ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Tekdez Su Deposu Temizliği -Dezenfeksiyon Hizmeti - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 554 05 55
Adres Siyavuşpaşa mahallesi, Ihlamur Sokak, No:22/A , Bahçelievler İstanbul
SektörTemizlik Firmaları
Mailtekdezkurumsal @ yandex.com
Görüntülenme733 Kez Görüntülendi.
WebsiteTekdez Su Deposu Temizliği -Dezenfeksiyon Hizmeti
Eklenme Tarihi27-07-2021
Puan Ver
Konumu

2014 yılında “en güncel dezenfeksiyon ve sanitasyon teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında profesyonel çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Tekdez Kurumsal, günümüze gelene kadar geçen süreçte Türkiye genelinde en büyük izolasyon ve dezenfeksiyon firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Sağlık Bakanlığı ve İSO denetim sistemlerine akredite olan Tekdez Kurumsal, kurulduğu günden bu zamana 10.000 (+) üzerinde müşterisine izolasyon ve dezenfeksiyon hizmeti sağlamıştır.

 

Profesyonel ekiplerle 7 gün 24 saat destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Araştırma Geliştirme politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Tekdez Kurumsal, 2019 yılında Türkiye’de ilk kez ozonizasyon yöntemiyle temizlik ve sanitasyon hizmetlerini gerçekleştirmiştir.

 

Tekdez Kurumsal aynı zamanda Sağlık Bakanlığı Biyosidal kullanım iznine sahip, verdiği tüm hizmetler marka tescilleriyle güvence altına alınmıştır.

 

Tekdez Kurumsal tamamen kendi bünyesinde bulunan ziraat mühendisliği ekibi ile geliştirdiği yeni nesil temizlik metotlarını tüm verdiği hizmetlerinde başarıyla tatbik etmektedir.

 

Bu metotlar sayesinde müşterilere dünya standartlarında dezenfeksiyon ve yalıtım hizmetleri sunmanın haklı gururunu taşıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Su deposu  temizliği

Su sebili temizliği

Su tesisatı temizliği

Ortam dezenfeksiyonu

Havuz temizliği

Boyler sıcak su kazanı temizleme

Buzdolabı temizliği

Labaratuvar su analizi

Otomatik kepenk temizliği

Böcek ve haşere ilaçlama


Tekdez Su Deposu Temizliği -Dezenfeksiyon Hizmeti firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.tekdezkurumsal.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Tekdez Su Deposu Temizliği -Dezenfeksiyon Hizmeti Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Tekdez Su Deposu Temizliği -Dezenfeksiyon Hizmeti için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Tekdez Su Deposu Temizliği -Dezenfeksiyon Hizmeti Firması 27-07-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 27-07-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 733 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02125540555
Güvenlik Kodu: