ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Tor Asansör - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(534) 066 37 59
Adres Soğanlı Meydan, Yahya Kemal Beyatlı Sokak no 6 Bahçelievler / İstanbul
SektörDiğer
Mailteknik @ torasansor.com
Görüntülenme37 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/tor-asansor/
Eklenme Tarihi26-04-2023
Puan Ver
Konumu

Tor Asansör, asansör bakım, onarım ve modernizasyon hizmetlerinde de sektörün kaliteli ve güvenilir firmalarından biridir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanan bakım ve onarım planları ile asansörlerin her zaman güvenli ve sorunsuz çalışması sağlanmaktadır. Ayrıca, eski asansörleri modernize ederek, güncel teknolojiye uygun hale getirerek daha verimli ve güvenli hale getirmektedir.
Hizmet verdiğimiz asansörler, son teknoloji ürünü malzemeler kullanılarak düzenlenmekte ve desteklenmektedir. Bu sayede, güvenilir ve uzun ömürlü asansörler ortaya çıkabilmektedir. Tor Asansör ‘ün geliştirdiği asansörler, her türlü bina tipine uygun olarak modernize edilmektedir. İhtiyaca özel tasarlanan asansörler, kullanıcıların ihtiyaçlarına tam olarak cevap vermektedir.


Tor Asansör firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Tor Asansör Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Tor Asansör için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Tor Asansör Firması 26-04-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 26-04-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 37 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05340663759
Güvenlik Kodu: