NEDEN TRİO HALI YIKAMA?

Evlerimizin vazgeçilmez eşyalarından olan halılar zamanla kirlenir ve bu kir halının içlerine işler. Sürekli temizlik yapılsa bile bu kirlere kolay ulaşılamaz, çünkü kir zamanla halı diplerine hapsolur. Bu nedenle etkili halı temizliği için profesyonel yöntemler kullanılmalıdır.

NASIL TEMİZLİYORUZ?

Trio Halı Yıkama çalışanları olarak, bu alanda sizlere güvenilir, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti en uygun şartlarla sunmayı amaç edindik.
Sizlerden teslim aldığımız halılarınızı modern makineler ve profesyonel temizlik ürünleri aracılığı ile özel yöntemler kullanarak temizliyoruz.

Halılarınızın modeline göre farklı yıkama işlemleri uyguluyor ve en hassas halılarınızı dahi güvenli halı yıkama programlarımızdan geçiriyoruz.

TEKNOLOJİMİZ

Halı yıkama işlemini teknolojik makineler yardımı ile yapıyoruz, hijyene verdiğimiz önem doğrultusunda; halılarınız kesinlikle diğer halılarla aynı ortama girmeden teker teker otomatik makinelerde temizliyoruz, bu aşamada profesyonel halı yıkama şampuanları ve leke çıkarıcılar kullanıyoruz. Yıkanan halıları zarar görmeyeceği, özel tasarlanmış, yüksek devirli rulo halı sıkma makinesinde sıkarak toz almayacağı kapalı ortamda kurutuyoruz...

 

Trio Halı Yıkama Adresi Nerede?

Adresi: Üçevler Mh. Küçük San.Sit.35.Sk.,78. Blok No:66Nilüfer/BURSA

Trio Halı Yıkama Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: 0 224 482 44 54

Trio Halı Yıkama Hangi İldedir?

Trio Halı Yıkama Bulundugu İl: Bursa