ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Tuğbaş Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(535) 287 18 54
Adres ESENYURT -SÜLEYMANİYE MAHALLESİ- 768 SOKAK- NO:13 -KAT:1 -İÇ KAPI :5
SektörGiyim Sektörü
Mailserkan @ tugbastekstil.com
Görüntülenme300 Kez Görüntülendi.
WebsiteTuğbaş Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
Eklenme Tarihi17-10-2022
Puan Ver
Konumu

TUĞBAŞ TEKSTİL OLARAK,BAŞTA AVRUPAYA OLMAK ÜZERE DÜNYANIN BİRÇOK ÜLKESİNE KONFEKSİYON ÜRÜNÜ İHRACATI YAPAN FİRMALARA ÖRME KUMAŞ SATIŞI YAPMAKTAYIZ.BUNA YURT İÇİ BİLİNEN MARKALARA ÜRETİM YAPAN FİRMALARDA DAHİLDİR.

SÜPREM,RİBANA,PİKE,SELANİK,İKİİPLİK,ÜÇİPLİK,İNTERLOKLAR,OTTOMANLAR,SCUBA,PANDA,KAPİTONE,JAKARLAR,PUNTOLU VE BASKILI KUMAŞ GRUPLARI YOĞUN ÇALIŞTIĞIMIZ VE SATIŞINI YAPTIĞIMIZ KALİTELERDİR.

FİRMAMIZI MAKUL KILAN İKİ ÖNEMLİ UNSUR;ORGANİK VE RECYCLE GİBİ SERTİFİKALARA SAHİP OLMAMIZ VE AYRICA BÜYÜK ADETLİ SİPARİŞLERİN YANI SIRA KÜÇÜK ADETLİ BUTİK ÇALIŞAN FİRMALARA DA HİTAP EDEBİLİYOR OLMAMIZDIR.


Tuğbaş Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.tugbastekstil.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Tuğbaş Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Tuğbaş Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Tuğbaş Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Firması 17-10-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 17-10-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 300 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05352871854
Güvenlik Kodu: