ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 707 03 75
Adres Gayrettepe Mah. Yıldız Posta Cad. No:40 Gayrettepe Beşiktaş İstanbul
SektörTelekominikasyon Firmaları
Görüntülenme899 Kez Görüntülendi.
WebsiteTürk Telekom Müşteri Hizmetleri
Eklenme Tarihi07-11-2020
Puan Ver
Konumu

Türk telekom, Türkiye'nin tüm iletişim altyapısını devlet eliyle oluşturmuş bir markadır. Yakın dönemde Türk telekom'un bir kısmı özelleştirilerek daha kaliteli hizmet üretmek için çalışmalar yapılmıştır.

Günümüzde tüm hizmet sağlayıcıları türk telekom alt yapısını kullanarak internet vb hizmetler üretmektedirler. Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Arıza vb konular için yukarıda bulunan telefon numarası kısmını kullanabilirsiniz.


Türk Telekom Müşteri Hizmetleri firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.turktelekom.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Türk Telekom Müşteri Hizmetleri için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Firması 07-11-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 07-11-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 899 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02127070375
Güvenlik Kodu: