ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Türker Vip Araç Dizayn - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(507) 183 46 85
Adres Eyüp Sultan Mahallesi. Mehmet Akif Caddesi. Yadigar Sokak. Otomer Galericiler Sitesi. I Blok. No : 42 43 44 Sancaktepe
SektörOtomotiv Firmaları
Mailinfo @ turkervipdesign.com
Görüntülenme975 Kez Görüntülendi.
WebsiteTürker Vip Araç Dizayn
Eklenme Tarihi02-04-2021
Puan Ver
Konumu

TR

Türker VIP Dizayn kişiye özel tasarımıyla sektöre yenilikler katarak standart kalıpların dışına çıkan öncü bir firmadır. Hayatınızda olmasını dilediğiniz ve hayal ettiğiniz tasarımları bizimle paylaşarak aracınızın iç ve dış donanım ve özelliklerini teknolojinin son olanaklarından yararlanarak sizlere en etkileyici tasarımları sunuyoruz.

Yılları aşan tecrübemiz, işimize olan tutkumuz ve bilgi birikimimiz ile hayal ettiğiniz VIP araç tasarımlarını gerçeğe dönüştürür, her şeyi en ince detayına kadar planlar, kalite ve konforun iç içe geçtiği bir hizmet sunarız.

Türker VIP Dizayn olarak, üretimin ilk aşamasından itibaren planlanan her şey güvenlik kontrolünden geçer. Çalışma sürecinde mühendislerimiz planlama ve üretim yönetimi bilgilerini kullanır, otomotiv üretim sektöründeki standartlara ve prosedürlere uygun şekilde araç tasarımını uygulamaya geçerler.

Bu çalışma anlayışımızın yanında TSE ve İSO 9001:2015 donanımımızla sadece Türkiye ile yetinmeyip Avrupa başta olmak üzere tüm dünyaya hizmet vermekteyiz.

 

 

EN

Turker VIP Design is a advance guard company who is developing and building luxury  cars into unique stylish vehicles since many years. We use the newest technology equipment to make your all outside & inside design wishes come true.

 

Quality & comfort is our priority with the help of experience & passion to make the best Vip designs.

 

With the awarness of mechanic and ergonomic, everything goes from the first step trough the security check cautiosly by our engineers.

 

As Turker VIP Design we proudly share our TSE and ISO 90001:2015 quality Certificates.

 

DE

Turker Vip design ist eine Pionir Firma die seit mehrere Jahren Luxus Autos in individuel & stilisiert umbaut. Mit der neuesten technologie Ausrüstung betätigen  wir ihre innen und außen design Wünsche.

 

Unsere Priorität ist Qualität und Komfort, so bauen wir die besten design Ideen für längere Jahren.

 

Mit der Bewusstsein von Mechanick und Ergonomie wird alles vom ersten bis zu letzten Schritt von unsere Ingenieure durch sicherheits kontrolle geprüft.

 

Als Türker VIP Design teilen wir gerne unsere TSE und ISO 90001:2015 sicherheit und qualität Zertifikaten

araç dizayn vip dizayn  vip araç dizayn 

 


Türker Vip Araç Dizayn firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.turkervipdesign.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Türker Vip Araç Dizayn Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Türker Vip Araç Dizayn için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Türker Vip Araç Dizayn Firması 02-04-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 02-04-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 975 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05071834685
Güvenlik Kodu: