ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Uludağ Tesisat - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(530) 159 64 22
Adres Özlüce Mah Çamlıbahçe Sok Karasu Sitesi B Blok B3 No:1
SektörBilişim Firmaları
Mailuludagtesisatcilik @ gmail.com
Görüntülenme516 Kez Görüntülendi.
WebsiteUludağ Tesisat
Eklenme Tarihi22-03-2022
Puan Ver
Konumu

Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübelerle Bursa’da siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet veriyoruz. Uludağ tesisat olarak Nilüfer ilçesinde bulunan servisimizde; termal kamera ile kaçak tespiti, makine ile gider açma, kombi teknik servisi, petek yıkama ve kaçak giderme, klozet teknik servisi, jakuzi teknik servisi ve banyo yenileme hizmetlerini tek elden vermekteyiz.

Nilüfer ilçesinde tesisat adına aradığınız tüm hizmetleri bulabileceğini tek noktayız. Sizde profesyonel hizmetlerden faydalanmak için bizi HEMEN ARAYIN!


Uludağ Tesisat firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://uludagtesisat.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Uludağ Tesisat Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Uludağ Tesisat için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Uludağ Tesisat Firması 22-03-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 22-03-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 516 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05301596422
Güvenlik Kodu: