ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Ümmet Hareketi Derneği - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası05332938364
Adres Hacıbayram Mahallesi, Balaban Sk. No:8, 06080 Altındağ/Ankara
SektörBirlikler ve Dernekler
Mailummethareketi1 @ gmail.com
Görüntülenme164 Kez Görüntülendi.
WebsiteÜmmet Hareketi Derneği
Eklenme Tarihi01-05-2023
Puan Ver
Konumu

 Ümmet Hareketi Derneği

Ümmet Hareketi Derneği, 2019 yılında Ankara'da kurulan bir sivil toplum kuruluşudur. Derneğin amacı, İslami değerleri ve kardeşlik bağlarını korumak, insan haklarına saygı göstermek ve toplumda adaleti sağlamaktır.

Dernek, Türkiye'de ve dünyada yaşanan sosyal, siyasal ve ekonomik sorunlara karşı duyarlı bir yaklaşım sergilemektedir. İslam dininin evrensel mesajlarını insanlara ulaştırmak, insanların hayatlarında İslami değerleri benimsemelerine yardımcı olmak ve toplumda hoşgörü ve barışın hakim olmasını sağlamak amacıyla faaliyetler yürütmektedir.

Ümmet Hareketi Derneği'nin çalışmaları arasında, eğitim, sağlık, insani yardım, çevre koruma, kültür ve sanat gibi alanlar yer almaktadır. Dernek, düzenlediği seminer, panel, konferans ve diğer etkinliklerle toplumda farkındalık yaratmayı hedeflemektedir.

Dernek, Türkiye'nin farklı bölgelerinde ve dünyanın farklı ülkelerinde faaliyet gösteren diğer sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği yapmakta ve ortak projeler yürütmektedir. Ayrıca, dernek üyeleri, çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktadır.

Ümmet Hareketi Derneği'nin kuruluş amacı, İslami değerleri benimseyen, insan haklarına saygılı, hoşgörülü ve barışçıl bir toplum oluşturmak amacıyla faaliyetler yürütmektedir. Derneğin çalışmaları, toplumda farkındalık yaratmayı hedeflemekte ve Türkiye'nin ve dünyanın farklı bölgelerindeki insanların hayatlarını iyileştirmeyi amaçlamaktadır.


Ümmet Hareketi Derneği firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://ummethareketi.org.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Ümmet Hareketi Derneği Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Ümmet Hareketi Derneği için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ümmet Hareketi Derneği Firması 01-05-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 01-05-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 164 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05332938364
Güvenlik Kodu: