ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Urfa Demirhan Tel-Çit Ürünleri̇ Ve Halı Saha,Basketbol Sahaları Imalatçısı - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası
0(543) 820 03 20
Adres
Akpınar, Recep Tayyip Erdoğan Blv. No: 324, 63040 Haliliye/Şanlıurfa
Sektör
Hizmet Sektörü
Görüntülenme
54 Kez Görüntülendi.
Website
sektordizini.com/urfa-demirhan-tel-ci/
Eklenme Tarihi
07-09-2023
Puan Ver

Halı saha, futbol ve diğer spor aktivitelerini oynamak için tasarlanmış kapalı bir saha türüdür. Genellikle suni çimle kaplıdır ve küçük takım oyunları için idealdir. Hem amatör sporcular hem de profesyoneller için eğlenceli ve rekabetçi bir oyun deneyimi sunar.


Urfa Demirhan Tel-Çit Ürünleri̇ Ve Halı Saha,Basketbol Sahaları Imalatçısı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Urfa Demirhan Tel-Çit Ürünleri̇ Ve Halı Saha,Basketbol Sahaları Imalatçısı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Urfa Demirhan Tel-Çit Ürünleri̇ Ve Halı Saha,Basketbol Sahaları Imalatçısı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Urfa Demirhan Tel-Çit Ürünleri̇ Ve Halı Saha,Basketbol Sahaları Imalatçısı Firması 07-09-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 07-09-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 54 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05438200320

Güvenlik Kodu: