FİRMANI EKLE GİRİŞ YAP ŞİFREMİ UNUTTUM?

Vadi Organizasyon Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri.

Vadi Organizasyon - Telefon - Adres - İletişim Bilgileri
Telefon (539) 549-9144
Website Vadi Organizasyon
Mail Mail Atmak İçin
İl İstanbul
Adres Tüm i̇stanbul genelinde faaliyet göstermekteyiz.
Sektör Organizasyon
Vadi Organizasyon - Telefon - Adres

Sünnet düğünü, nikah, fuar, mağaza açılışı, doğum günü etkinliği, evlilik, konser, mezuniyet töreni gibi her türlü etkinlik ve düzenlediğiniz organizasyonlarda sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için firmamız görev yapmaktadır. Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak organizasyon belirtilen durumlara göre şekillenmektedir. Organizasyonlar, müşterilerin bütçesine göre en uygun şekilde hazırlanmaktadır.

Vadi Organizasyon olarak çıktığımız bu yolda müşterilerimizin fikirlerini önemsedik ve en kaliteli hizmeti vermek için emek harcadık. Organizasyon düzenleyecek her müşterinin bütçesine uygun en iyi hizmeti vermek için kolları sıvadık. Dünyadaki yenilikleri takip edip en güncel modayı uygulayan ve sizin isteğinize göre şekillendiren Vadi Organizasyon, kaliteli ve uygun hizmet sunmaya her zaman devam edecek.

Vadi Organizasyon, tecrübeli ve profesyonel ekibi ile siz müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için uğraşmakta olup birçok hizmeti bünyesinde bulundurmaktadır. Vermiş olduğu hizmetler arasında düğün, nikah, kına, islami düğün, sünnet düğünü, mağaza açılışı, mezuniyet töreni, doğum günü, yılbaşı, nişan, sevgililer günü gibi birçok organizasyon hizmeti verirken bu organizasyonların içerisinde balon süsleme, catering hizmeti, çeşitli sokak sanatçıları, uçan balon hizmeti, şişme oyun parkı, çeşitli ikram masaları, trio ekibi, masa ve sandalye süsleme, müzisyen kiralama gibi birçok hizmeti de sizlere sunmaktadır.


Vadi Organizasyon İletişim Bilgileri Nedir?


Vadi Organizasyon Adresi Nerede ?

Adresi: Tüm i̇stanbul genelinde faaliyet göstermekteyiz.

Vadi Organizasyon Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: (539) 549-9144

Vadi Organizasyon Hangi İldedir?

Vadi Organizasyon Bulundugu İl: İstanbul

Eklenme Tarihi 12/11/2020
Firma Puanı
YORUMLAR
Ercan Hallaç

Harika bir organizasyon şirketi evlilik teklifi organizasyonumu da size yaptırmayı düşünüyorum adamsınız yaaa.

Mehmet Salim

Evlilik teklifimi bu firmadan organizasyon hizmeti alarak yaptım. Nasıl anlatsam bilemiyorum gerçekten harika bir gece yaşattı Vadi organizasyon ekibi. Memnuniyetimi anlatmak için buraya yazmak istedim.

Vadi Organizasyon Hakkında ne düşünüyorsun?
Güvenlik Kodu: