ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Vadi Organizasyon İstanbul Organizasyon - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(539) 549 91 44
Adres Tüm i̇stanbul genelinde faaliyet göstermekteyiz.
SektörOrganizasyon Firmaları
Mailbilgi @ vadiorganizasyon.com
Görüntülenme1,382 Kez Görüntülendi.
WebsiteVadi Organizasyon İstanbul Organizasyon
Eklenme Tarihi12-11-2020
Puan Ver
Konumu

Sünnet düğünü, nikah, fuar, mağaza açılışı, doğum günü etkinliği, evlilik, konser, mezuniyet töreni gibi her türlü etkinlik ve düzenlediğiniz organizasyonlarda sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için firmamız görev yapmaktadır. Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak organizasyon belirtilen durumlara göre şekillenmektedir. Organizasyonlar, müşterilerin bütçesine göre en uygun şekilde hazırlanmaktadır.

Vadi Organizasyon olarak çıktığımız bu yolda müşterilerimizin fikirlerini önemsedik ve en kaliteli hizmeti vermek için emek harcadık. Organizasyon düzenleyecek her müşterinin bütçesine uygun en iyi hizmeti vermek için kolları sıvadık. Dünyadaki yenilikleri takip edip en güncel modayı uygulayan ve sizin isteğinize göre şekillendiren Vadi Organizasyon, kaliteli ve uygun hizmet sunmaya her zaman devam edecek.

YORUMLAR

Ercan Hallaç

Harika bir organizasyon şirketi evlilik teklifi organizasyonumu da size yaptırmayı düşünüyorum adamsınız yaaa.

Mehmet Salim

Evlilik teklifimi bu firmadan organizasyon hizmeti alarak yaptım. Nasıl anlatsam bilemiyorum gerçekten harika bir gece yaşattı Vadi organizasyon ekibi.Memnuniyetimi anlatmak için buraya yazmak istedim.


Vadi Organizasyon İstanbul Organizasyon firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.vadiorganizasyon.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Vadi Organizasyon İstanbul Organizasyon Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Vadi Organizasyon İstanbul Organizasyon için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Vadi Organizasyon İstanbul Organizasyon Firması 12-11-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 12-11-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,382 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05395499144
Güvenlik Kodu: