ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Yusuf Organizasyon - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(552) 653 23 57
SektörOrganizasyon Firmaları
Mailyusuforganize @ gmail.com
Görüntülenme211 Kez Görüntülendi.
WebsiteYusuf Organizasyon
Eklenme Tarihi17-04-2023

Firma Adresi : Çınardere mah, Atılgan Sk. No: 12/A, 34896 Pendik/İstanbul

Mevlütlü Sünnet Düğünü

Erkek çocuklar için yapılan sünnet merasimleri sünnet düğünü olarak adlandırılır. İslam dininin gereği olarak yerine getirilen sünneti düğünle kutlamayı isteyen kişilerin tercih edebilecekleri düğün çeşitleri içinde mevlütlü sünnet düğünü bulunur. Yusuf Organizasyon sünnet düğününün hafızalarda kalabilmesi için çocukları, aileleri ve misafirleri mutlu edecek pek çok hizmetin yer aldığı organizasyon içeriklerini sunar. Böylelikle hayallerdeki mevlütlü sünnetin yapılabilmesine yardımcı olur.

Mevlütlü Sünnet Düğünü Nasıl Olur?

Mevlütlü sünneti erkek çocuklara özel olarak yapılan sünnet düğünlerinden ayıran pek çok özellik bulunur. Mevlütlü olarak tasarlanacak sünnet düğünün nasıl olması gerektiğine dair bilgiler şöyledir;

  • Sünnet düğünü organizasyonu Hz. Muhammed’in doğumu için hazırlanan Mevlid-i şerif eserinin okunması ile gerçekleşir.
  • Düğünün dini emre uygun yapılması tercih edildiği için konukların dini emirlere uygun şekilde düğün alanında yerleştirilmesi gerekir.
  • Sünnet düğününün temasına uygun olarak mekanın süslenmesi sağlanır.
  • Mevlid-i şerif yanı sıra ilahi ve naat dinletisi ile Kur’an tilaveti gibi dini eserler düğün boyunca seslendirilir.
  • Sünnet çocuğu, akrabaları ve arkadaşlarının eğlenebilmesi için dini temaları içeren etkinlikler düzenlenir. Bu etkinlikler arasında semazen gösterisi, palyaço gösterisi ve animasyon ekibi gibi etkinliklerdir.
  • Talebe göre sünnet çocuğu için mekana sünnet tahtı koyulur.
  • Düğündeki misafirlere ikram verilmesi planlanıyorsa menü seçimi yapılır.

Bunların yanı sıra Yusuf Organizasyon firması çocuklarının özel gününü dine uygun kutlama isteyen kişilerin farklı taleplerine cevap verir. Bu sayede organizasyonun içe sinen ve unutulmayacak şekilde gerçekleşmesini sağlar.

 

Telefon numarası: 0(552) 653 23 57

Firma adresi ve konumu: Çınardere mah, Atılgan Sk. No: 12/A, 34896 Pendik/İstanbul

Yusuf Organizasyon / Adana

Yusuf Organizasyon firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://yusuforganizasyon.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Yusuf Organizasyon Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Yusuf Organizasyon için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Yusuf Organizasyon Firması 17-04-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 17-04-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 211 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05526532357

Güvenlik Kodu: