ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Vedat Yetek Kişiye Özel Terzi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(532) 742 46 50
Adres yalı mahallesi 6440/2 sokak no:5A Atakent İzmir Karşıyaka
SektörGiyim Sektörü
Mailozeldikim @ vedatyetek.com.tr
Görüntülenme26 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/vedat-yetek-kisiye-o/
Eklenme Tarihi21-05-2023
Puan Ver
Konumu

VEDAT YETEK Kişiye özel dikim 'in yani tamamen size özel olarak dikilmiş ve Malzemenin kalitesi ve çeşitliliği, terzilerin deneyimi ve ustalığı kadar önemlidir. Zegna, Loro Piana, Dormeuil, Holland Sherry, Ariston, Thomas Mason ve Söktaş tarafından üretilen kumaşlar özenle seçilmekte ve ürünler müşterinin isteğine ve ölçülerine göre özel olarak tasarlanmaktadır.
Vedat Yetek Özel Dikim Takım Elbise 'nin özü tamamen kişiselleştirilmiş bir hizmete dayanmaktadır. İlk adım, kumaşı geniş ölçüde yapılan bir sunumdan seçmektir. Ölçüme geçildiğinde, sadece sizin için olacak bireysel bir model üretilir. En büyük hassasiyetle kesimi yapılan her takım elbise, terzilik mükemmelliği ile eş anlamlı hale getirilir: elle dikilmiş yaka, açık ilikler, yarı geleneksel tela… Ceketinizin içine kendi imzanızla yapılan üst dikiş ile tamamlanır, benzersiz eseriniz size VEDAT YETEK Kişiye Özel Terzi Mağamızda veya evinize teslim edilir.


Vedat Yetek Kişiye Özel Terzi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Vedat Yetek Kişiye Özel Terzi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Vedat Yetek Kişiye Özel Terzi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Vedat Yetek Kişiye Özel Terzi Firması 21-05-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 21-05-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 26 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05327424650
Güvenlik Kodu: