ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Veznematik - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 370 55 10
Adres kızılay Konur Sokak 25/13
SektörHizmet Sektörü
Mailinfo @ veznematik.net
Görüntülenme558 Kez Görüntülendi.
WebsiteVeznematik
Eklenme Tarihi19-10-2021
Puan Ver
Konumu
VezneMatik; Türkiye’de online fatura ödeme merkezi konsept uygulamalarını geliştirmek, gerçekleştirmek, ve yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur. Anahtar teslim çözümler üzerine faaliyet gösteren VezneMatik, yazılım, kodlama, web tasarım, e-ticaret ve hosting gibi konularda projeler gerçekleştirmektedir.

 


VezneMatik ;Fatura tahsilat sistemleri kavram aşamasından başlayan TL yükeleme, Tüm kurum kuruluş ve özel firmaların fatura yatırma , Sigorta İşlemleri, Sanal Pos hizmetleri, Cep Hat Açılış İşlemleri ve Adsl Açılış İşlemleri gibi  hayatın tüm yaşamını kapsamaktadır. VezneMatik ; Online fatura işlem merkezi alanında geliştirdiği projelerde hem fatura yatırma  hem de kurumların değer yaratma yönetimi perspektifini taşıma çabasındadır. Böylece fatura işlem projemizin kurum amaçlarına hizmet eden ve kurumun değer yaratan sistemlerine değer sağlanmaktadır.


VezneMatik; Yaklaşımının disiplinler arası iklimi içinde hizmet, finans, halkla ilişkiler disiplinlerinin en uygun birleşiminden oluşan bir değerler bütünü olarak sunulmaktadır.
VezneMatik ; Ülkemizdeki fatura yoğunluğu ve insanlarımızın faturalarını ödemek için çektiği o kadar zahmeti VezneMatik olarak bunun en aza indirmek uğruna verdiğimiz çaba ve emeğimizin Halk tarafından desteklendiğinin bilincindeyiz.


Veznematik firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://veznematik.net kuruma dair websitesi şu şekildedir. Veznematik Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Veznematik için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Veznematik Firması 19-10-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 19-10-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 558 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08503705510
Güvenlik Kodu: