ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Vidyocunuz - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(551) 644 39 04
Adres Kayışdağı, Uslu Cd. Onur apartmanı No:98/8, 34755 Ataşehir/İstanbul
SektörReklam Şirketleri
Mailinfo @ vidyocunuz.com
Görüntülenme24 Kez Görüntülendi.
WebsiteVidyocunuz
Eklenme Tarihi02-08-2023
Puan Ver
Konumu

Biz Kimiz?
Vidyocunuz ekibi olarak; hedef kitleniz için yaratıcı, özgün, nitelikli ve açıklayıcı animasyon yapan konusunda uzman ve kreatif düşünen profesyonel bir ekibiz. Video içerikleriniz için doğru konsepti düşünme ve hayata geçirme konusunda bir numara olan vidyocunuz ekibi olarak sektörün ihtiyaçlarını doğru hedef kitle analizi gerçekleştirerek ihtiyacınız olan ve sizi doğrudan ön plana çıkaracak açıklayıcı animasyon videoları üretiyoruz.
Sektöre adım attığımız ilk günden bu yana sahip olduğumuz yaratıcı kadromuzla sektörün parmakla gösterilen vidyocunuz ekibi olmaya da devam ediyoruz. 

Vidyocunuz ile çalışmanın sizleri bir adım öne taşıyacağını biliyoruz.

•    Vidyocunuz ekibi olarak açıklayıcı animasyon videolarını kreatif bir şekilde sektörünüzün takipçisi olarak özgün bir şekilde hazırlıyor ve kısa süre içerinde teslim ediyoruz. 

•    Açıklayıcı animasyon videolarında yıllardır tecrübe sahibi olmuş ekibimiz ile isteklerinizin video haline gelmesini mümkün kılıyoruz.

•    Sürekli düşünen ve çılgınlar gibi kendini geliştirmeye adamış vidyocunuz ekibi olarak her gün sizler için konuya ve ihtiyaca uygun özellikleri taşıyan yüksek kalitede animasyon videolar hazırlıyoruz.  

Vidyocunuz ekibi sizin için neler yapar?

Vidyocunuz ekibi olarak bizimle çalıştığınız zaman çok sayıda kazanım elde etmiş olursunuz. Bu doğrultuda sizlere sunmuş olduğumuz animasyon video hizmetimiz ile;

•    Profesyonel ve yaratıcı ekibimizle hedef kitleniz için özgün videolar üretiriz. 

•    2D animasyon, whiteboard animasyon, infografik animasyon ve logo 
        animasyon olmak üzere kreatif video çalışmalarımızla nokta atışı 
         yapmanızı sağlarız. 

•    Anadilinde hazırlanmış animasyon video desteği sunarız.

•    Açıklayıcı animasyon çalışmalarımızla hedef kitlenize çok hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlarız.

•    Son trendlerin takipçisi olarak yeniliğe ilk elden ulaşmanızı sağlarız. 


Vidyocunuz firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://vidyocunuz.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Vidyocunuz Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Vidyocunuz için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Vidyocunuz Firması 02-08-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 02-08-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 24 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05516443904
Güvenlik Kodu: