ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Vidyofoni Müşteri Hizmetleri - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 333 36 63
Adres İstanbul Merkez
SektörBilişim Firmaları
Görüntülenme685 Kez Görüntülendi.
WebsiteVidyofoni Müşteri Hizmetleri
Eklenme Tarihi20-10-2021
Puan Ver

Son zamanlarda Vodafone, Türk Telekom, Turkcell operatör kullanıcılarının sıklıkla aradığı Vidyofini müşteri hizmetleri numarası paylaşımını yapmak istedik. Vidyofoni abonelikli bir servis olup, iptal edilmediği sürece aylık olarak sürekli yenilenen, faturalıysanız ücreti faturanıza yansıyan, bakiyeli hat kullanıyorsanız bakiyenizden ücret düşen servistir.
Vidyofoni aboneliğini iptal etmek için sms yönlendirmesi yapmanız gerekmektedir. Vidyofoni iptal işlemi için makaleyi okuyabilir ve operatör ayrımına göre aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. 
Vidyofoni müşteri hizmetleri numarası 0850 333 36 63’dür. Dilerseniz aboneliğinizi iptal ettikten sonra arayıp, aboneliğinizin iptal edilip edilmediğine dair bilgi alabilirsiniz.


Vidyofoni Müşteri Hizmetleri firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.nasiliptaledilir.net/vidyofoni-nedir-nasil-iptal-edilir/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Vidyofoni Müşteri Hizmetleri Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Vidyofoni Müşteri Hizmetleri için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: