ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Vidyozone Müşteri Hizmetleri - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(850) 333 36 63
SektörBilişim
Görüntülenme1,057 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/vidyozone-musteri-hi/
Eklenme Tarihi22-10-2021

Firma Adresi : İstanbul Merkez

Vidyozone, abonelik gerçekleştiren kullanıcıların platform içerisinde yer alan videoları izleyebilecekleri, oyunları oynayabilecekleri, abonelikli ve ücretli bir servistir. Vodafone, Turkcell, Turk Telekom kullanıcıları mobil cihazları üzerinden telefonlarına gelen kodu web sayfasındaki kutucuklara girerek, onay verdiklerinde abonelikleri başlar. Yanlışlıkla abonelik gerçekleştirdiğini, çocuğu tarafından gerçekleştirildiğini düşünen bir çok kullanıcı iletişim bilgileri aramaktadır. Yazımızın devamında Vidyozone müşteri hizmetleri numarasına ulaşabilirsiniz.
1240 Vidyozone İletişim Numarası
Vidyozone müşteri hizmetileri telefon numarası internet adreslerinde 0850 333 36 63 olarak yer almaktadır. Görüşmek isterseniz bu numaraya da ilgili şikayetinizi iletebilirsiniz. İstek, soru, şikayetlerinizi müşteri temsilcisine aktarabilirsiniz.
Not: Abonelikli servislerde iptal edilmediği sürece sürekli olarak yenilendiği için, abonelik iptali gerçekleştirdiğinizde Vidyozone müşteri hizmetleri numarasını arayıp, aboneliğinizin iptali hakkında ayrıntılı bilgi edinin.

Telefon numarası: 0(850) 333 36 63

Firma adresi ve konumu: İstanbul Merkez

Vidyozone Müşteri Hizmetleri Beşi̇ktaş / İstanbul

Vidyozone Müşteri Hizmetleri firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Vidyozone Müşteri Hizmetleri Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Vidyozone Müşteri Hizmetleri için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Vidyozone Müşteri Hizmetleri Firması 22-10-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 22-10-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,057 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08503333663

Güvenlik Kodu: