ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Villa Hilside - Kayseri İnşaat - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(532) 379 88 38
Adres Erenköy Mahallesi Çamyurdu Caddesi 1500. Sokak Melikgazi/ Kayseri
SektörYapı ve İnşaat
Mailvillahillsidecom @ gmail.com
Görüntülenme310 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/villa-hilside-kayser/
Eklenme Tarihi12-05-2022
Puan Ver
Konumu

2003 yılında aile büyüğümüz olan DÜNYAM ve SYSTEM hastaneleri Başhekimi Dr. Erol BEDİR öncülüğünde kurulan şirketimiz; Sağlık, güvenlik, turizm, temizlik, inşaat, sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Aile şirketimiz olan ESEN. A.Ş 2012 yılında Erenköy mah Haymana Çay bağları mevkiinde ki (6827 ada 13 parsel) arsayı sahibi şahıstan satın almış ve ileri tarihlerde değerlendirmek üzere portföyüne katmıştır.

Son yıllarda, özellikle pandemi günleri ve sonrasında şehrin gürültüsü ve apartman yaşamının dezavantajlarından uzak, doğayla iç içe bir site yaşamı ihtiyacı daha da artmıştır.

Bu talebi göz önüne alan şirketimiz, onursal başkanı Dr.Erol BEDİR’in telkin ve teşvikleriyle, arsamız üzerine 14 lüks villa projelendirmiş, ruhsatı alınarak inşaatına başlanmış ve inşaatımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Bu projeye karar verilirken, ticari amaçtan ziyade, birbiriyle çok iyi anlaşan ve birlikte komşuluk yapmayı önemseyen kişileri bir araya getirmek amaçlanmıştır.

Villaları satın alan veya alacak olan değerli müşterilerimize, halen çevresinde ikamet eden sakinlere ve Kayseri’ye hayırlı olması dileklerimizle.


Villa Hilside - Kayseri İnşaat firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Villa Hilside - Kayseri İnşaat Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Villa Hilside - Kayseri İnşaat için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Villa Hilside - Kayseri İnşaat Firması 12-05-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 12-05-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 310 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05323798838
Güvenlik Kodu: