ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Wieltra Vinç Kumandaları - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(332) 236 76 96
Adres Fevziçakmak Mahallesi Medcezir Caddesi No:39 Karatay/KONYA/TÜRKİYE
SektörElektrik Elektronik
Mailinfo @ wieltra.com
Görüntülenme593 Kez Görüntülendi.
WebsiteWieltra Vinç Kumandaları
Eklenme Tarihi11-10-2021
Puan Ver
Konumu

Wieltra Vinç Kumandaları

Wieltra Teknoloji 2012 yılında Konya’da kurularak Ar-Ge faaliyetlerine başlamıştır.
Kablosuz iletişim,uzaktan vinç kumanda sistemleri ve elektronik sistem tasarımları konusunda uzmanlaşarak bu alanda genç,dinamik ve üretken bir ekibe sahip olmuştur.
Tescilli bir marka olan Wieltra, 2012 yılının başlangıcından itibaren kablosuz elektrik teknolojisi konusunda Ar-Ge çalışmalarında bulunmuş ve alanında bir çok tecrübe edinmiştir.
Wieltra, kablosuz şarj cihazları konusunda Qi, FC, CE ,MFI standartlarında ürün sunan ilk Türk oluşumudur.
Teknoloji çalışmalarına uzaktan vinç kumanda sistemlerini ekleyerek sektörde iddasını ispatlamıştır.Uzaktan vinç kumanda imalat ve tasarımında,değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte kaliteli ve güvenilir üretimi hedefimizdir.
Bu doğrultuda Wieltra,Türkiye’nin önde gelen firmalarına hizmet vermeye devam etmektedir.


Wieltra Vinç Kumandaları firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://wieltra.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Wieltra Vinç Kumandaları Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Wieltra Vinç Kumandaları için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Wieltra Vinç Kumandaları Firması 11-10-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 11-10-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 593 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 03322367696
Güvenlik Kodu: