Yardımcılar Otomotiv Ticaret ve Sanayi Limited Şirketine ulaşım?

Yardımcılar Otomotiv Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, İstanbul ilinde bulunan bir savunma sanayi firmasıdır.  Firmanın genel merkezi İstanbulda olup Avrupa yakası İkitelli-Başakşehir ilçesinde bulunmaktadır. Firmanın ayrıca İzmir, Ankara ve Azerbaycanda da şubeleri bulunmaktadır.

Yardımcılar Otomotiv Ticaret ve Sanayi Limited Şirketine  nasıl iletişim sağlayabilirim?

Yardımcılar Otomotiv Ticaret ve Sanayi Limited Şirketine irtibat numaraları veya web adresi üzerinden erişim sağlayıp görüşlerinizi ya da sorularınızı iletebilrsiniz. Firmaya ait web adresi, http://www.yardimcilar.com.tr/ olup irtibat numarası 212 549 60 20  dur.

Yardımcılar Otomotiv Ticaret ve Sanayi Limited Şirketinde hangi tür ürünler bulunmaktadır?

Yardımcılar Otomotiv Ticaret ve Sanayi Limited Şirketinde, araç muayene istasyonu ekipmanları, far-klima akü ekipmanları, hava kompresörleri, takım dolapları ve çalışma masaları başta olmak üzere farklı birçok çeşitte ürün bulunmaktadır.

Yardımcılar Otomotiv Ticaret ve Sanayi Limited Şirketini markalar ve bayilikler nelerdir?

Blitz, elektron, future, hazet, hella ve vigor başta olmak üzere 20 den fazla marka bulunmaktadır. Bayilikler arasında, Bosch, Dalgakıran, Metabo, Zeca ve Gloor verilebilir.

Yardımcılar Otomotiv Ticaret ve Sanayi Limited Şirketinin çalışma saatleri nedir?

 Hafta içi her gün saat 08:00  ile 17:00 arasında firmaya ulaşabilir ve irtibat sağlayabilirsiniz. Firma Cumartesi- Pazar günleri çalışmamaktadır.