ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Armsan Silah Sanayi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(216) 630 26 00
Adres Dudullu osb 1. cadde no: 32ümraniye i̇stanbul 34775 türki̇ye
SektörSavunma Sanayi
Mailarmsan @ armsan.com
Görüntülenme1,145 Kez Görüntülendi.
WebsiteArmsan Silah Sanayi
Eklenme Tarihi05-01-2021
Konumu:Haritada Konumu Göster

Armsan Silah Sanayi ve Ticaret A.Ş ye nasıl ulaşabilirim?

Armsan Silah Sanayi ve Ticaret A.Ş, İstanbul ilinin Ümraniye-Dudullu ilçesinde bulunan özel bir savunma sanayi ürünlerinin üretildiği bir kurumdur. Ayrıca firmanın Pendik ilçesinde ve Ankara ilinde diğer 2 şubesi daha bulunmaktadır.

Armsan Silah Sanayi ve Ticaret A.Ş ye nasıl iletişim sağlayabilirim?

Armsan Silah Sanayi ve Ticaret A.Ş ye iletişim sağlamak için 216 630 2600 telefon numaralarını arayabilir ve her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıcakurumun http://armsan.com/tr/​​​​​​​ adlı web adresinden firma hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Armsan Silah Sanayi ve Ticaret A.Ş nin hizmet alanı nedir?

Armsan Silah Sanayi ve Ticaret A.Ş 2006 yılında kurulmuş olan ateşli silah imalatçı firmalarıdan biridir. Armsan, makine parkuru, personel kadrosu ve teknik altyapısı gibi her türden hafif ateşli silahları ve parçalarını geliştirmekte ve seri üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Armsan Silah Sanayi ve Ticaret A.Ş nin çalışma saatleri nedir?

Armsan Silah Sanayi ve Ticaret A.Ş, hafta içi her gün 08:00  ile 18:00 saatleri arasında çalışmaktadır, bu saatler arasında firmayı arayabilir ve iletişim sağlayabilirsiniz. Hafta sonu  firma çalışmamaktadır.

 


Armsan Silah Sanayi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://armsan.com/tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Armsan Silah Sanayi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Armsan Silah Sanayi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: