ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Alpera Savunma Sistemleri - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 495 55 49
Adres Teknopark i̇stanbul, sanayi mahallesi, teknopark bulvarı, no:1a/316 pendik, i̇stanbul
SektörSavunma Sanayi Kuruluşları
Mailinfo @ alpera-savunma.com
Görüntülenme706 Kez Görüntülendi.
WebsiteAlpera Savunma Sistemleri
Eklenme Tarihi02-01-2021
Puan Ver
Konumu

Alpera Savunma Sistemleri nerededir ve nasıl ulaşım sağlarım?

Alpera Savunma Sistemleri 2017 yılında kurulmuş İstanbul ilinin Anadolu yakası Pendik ilçesinde bulunan savunma sanayi firmalarından biridir. Anadolu yakasından metro, otobüs ya da minibüsler ile Avrupa yakasından marmaray ile aktarma yaparak ulaşabilirsiniz.

Alpera Savunma Sistemlerine nasıl irtibat sağlayabilirim?

Firmanın irtibat numarası 850 49-555-49 dır. İlgili telefon numarasını arayabilir ve her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıcahttp://www.alpera-savunma.com/ adlı web adresini ziyaret ederek de firma hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Alpera Savunma Sistemleri çalışma alanları ve çalışan profili medir?

Alpera Savunma Sistemleri , özgün  ve insan odaklı araç teknolojileri üzerine çalışan bir firmadır. Firmada çalışan kişiler otomotiv, yazılım ve mekatronik gibi farklı alanlarda uluslararası tecrübeye sahiptirler.

Alpera Savunma Sistemlerinin çalışma saatleri nedir?

Alpera Savunma Sistemleri, Hafta sonu (Cumartesi- Pazar) firma çalışmamaktadır. Hafta içi (Pazartesi- Cuma) 09:00  – 18:00 saatleri arasında açıktır, bu saateler arasında firmaya ulaşım sağlayabilir irtibat numaralarından iletişim kurabilirsiniz.

 


Alpera Savunma Sistemleri firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.alpera-savunma.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Alpera Savunma Sistemleri Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Alpera Savunma Sistemleri için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Alpera Savunma Sistemleri Firması 02-01-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 02-01-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 706 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08504955549
Güvenlik Kodu: