ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Yatırım Life Sigorta Ve Danışmanlık Hizmetleri - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 843 12 33
Adres Halkalı Merkez Mah., Dere Boyu Cad., No:4, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye
SektörHizmet Sektörü
Mailbilgi @ yatirimsigortadanismanligi.com
Görüntülenme837 Kez Görüntülendi.
WebsiteYatırım Life Sigorta Ve Danışmanlık Hizmetleri
Eklenme Tarihi25-02-2021
Puan Ver
Konumu

Tüm taksicilerle dostuz. Yüksek ticari araç kaskolarına maruz kalmayın standart 1.100 TL kaskomuzla tanışın.

YatırımLife Sigorta olarak; Araç veya konut sigortasının dışında, 7/24 hizmet veren ekibimiz ile, Hukuk danışmanlığı alabilir, çilingir hizmetlerinden faydalanabilir, konaklama servisleri hakkında danışabilirsiniz. Kampanyalı özel fiyatlar için teklif isteyiniz.

YORUMLAR

Hüseyin Tiryaki

Taksi plakan var ve zamanın da bana da hayali poliçe yapmaya çalışan bu firmadır. Hayal ürünü satan hikayeden sigorta poliçesi düzenleyen düzenbaz ve sahtekar firmadır. İnsanları kandırıp ceplerindeki paralarını gasp eden mafya vari firma.Herkesin uzak durmasını şiddetle tavsiye ederim.


Yatırım Life Sigorta Ve Danışmanlık Hizmetleri firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.yatirimsigortadanismanligi.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Yatırım Life Sigorta Ve Danışmanlık Hizmetleri Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Yatırım Life Sigorta Ve Danışmanlık Hizmetleri için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Yatırım Life Sigorta Ve Danışmanlık Hizmetleri Firması 25-02-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 25-02-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 837 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02128431233
Güvenlik Kodu: