Akba Teknoloji ve Savunma Sanayine ulaşım nasıl sağlayabilirim?

İstanbul ilinin Zincirlikuyu ilçesinde bulunan Akba Teknoloji ve Savunma Sanayi, sanayi ürünleri üreten özel bir firma özelliği göstermektedir.  

Akba Teknoloji ve Savunma Sanayine  nasıl iletişim sağlayabilirim?

Akba Teknoloji ve Savunma Sanayine http://www.akbateknoloji.com/ adlı web adresinden ya da 212 274 48 13  nolu numaradan iletişim sağlarak soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. 

Akba Teknoloji ve Savunma Sanayinin  temel hizmet politikası nedir?

Güvenlik ve Savunma alanlarında Kamu kuruluşları ve özel sektör firmalarına yenilikçi çözümler sunmak amacıyla 2016 yılında kurulan bir firmadır. Firma müşterilerinin güvenlik ve savunma alanındaki ihtiyaçlarına yönelik çözümler sağlamak amacıyla güven ve dürüstlük ilkelerine bağlı olarak, güvenlik danışmanları ve servis hizmetleri iş ortakları ile işbirliği içerisinde çalışmaktadırlar.

Akba Teknoloji ve Savunma Sanayinin  referansları nerelerdir?

Sivil havacılık genel müdürlüğü, Türkiye Büyük Millet Meclisi, 3. Havalimanı, emniyet genel müdürlüğü, tüpraş ve  makyol Akba Teknoloji ve Savunma Sanayinin referansı olan 17 birimden birkaçıdır.

Akba Teknoloji ve Savunma Sanayinin çalışma saatleri nedir?

Akba Teknoloji ve Savunma Sanayi, hafta içi (Pazartesi- Cuma) 09:00  – 18:30 saatleri arasında ulaşabilir ve irtibat sağlayabilirsiniz. Firma Cumartesi günleri yarım gün çalışmakta olup Pazar günleri ise çalışmamaktadır.

Akba Teknoloji Adresi Nerede?

Adresi: Koreşehitleri caddesi, yüzbaşı kaya aldoğan sokak. no: 7 aksoy binası, zincirlikuyu - i̇stanbul, 34394

Akba Teknoloji Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: 212 274 48 13

Akba Teknoloji Hangi İldedir?

Akba Teknoloji Bulundugu İl: İstanbul