ALMODEM ÇELİK YAPI uzun yıllara dayanan deneyimi ve süregelen başarısı ile günümüzün en önemli rekabet faktörü olan müşteri memnuniyetini sahip olduğu iş kalitesine borçludur. Küresel ekonominin en çağdaş ve ileri şirketleriyle iş yapmanın sorumluluğu ile yoluna devam eden ALMODEM, müşterilerine verdiği kalite güvencesini daima en değerli sermayesi olarak görmektedir.

Müşteri memnuniyetinin olmaz ise olmazı olan ürün kalitesinin şirketin başarısı için en belirleyici faktör olduğunun bilinci ile tüm ürünlerimizde maliyet artışı oluşturmadan kaliteyi sürekli yükseltmek ve müşterilerimize uluslararası düzeyde kabul görmüş standartlarda ürün sunmak, yasal düzenlemelere uygun, çevreye ve sağlığa zarar vermeyecek şekilde faaliyetlerimizi yürütmek, tüm süreçlerde kurumsal vatandaşlık anlayışıyla hareket etmek, sektördeki tüm değişkenlikleri, yeni teknolojileri ve gelişmeleri devamlı takip edip süreçlere adapte olmak.

İnsana değer politikasından yola çıkarak, Çalışanlarımıza sağlık, emniyet ve çevre mevzuatlarına uygun güvenilir bir çalışma ortamı sağlamak.

 

Almodem Çelik Yapı Adresi Nerede?

Adresi: 2. OSB Mah. 6. Cd. No:3 Yeşilyurt / MALATYA

Almodem Çelik Yapı Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: (0422) 503 0069

Almodem Çelik Yapı Hangi İldedir?

Almodem Çelik Yapı Bulundugu İl: Malatya