ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Almodem Çelik Yapı - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(422) 503 00 69
Adres 2. OSB Mah. 6. Cd. No:3 Yeşilyurt / MALATYA
SektörSanayi
Mailinfo @ almodemcelik.com
Görüntülenme854 Kez Görüntülendi.
WebsiteAlmodem Çelik Yapı
Eklenme Tarihi19-08-2021
Puan Ver
Konumu

ALMODEM ÇELİK YAPI uzun yıllara dayanan deneyimi ve süregelen başarısı ile günümüzün en önemli rekabet faktörü olan müşteri memnuniyetini sahip olduğu iş kalitesine borçludur. Küresel ekonominin en çağdaş ve ileri şirketleriyle iş yapmanın sorumluluğu ile yoluna devam eden ALMODEM, müşterilerine verdiği kalite güvencesini daima en değerli sermayesi olarak görmektedir.

Müşteri memnuniyetinin olmaz ise olmazı olan ürün kalitesinin şirketin başarısı için en belirleyici faktör olduğunun bilinci ile tüm ürünlerimizde maliyet artışı oluşturmadan kaliteyi sürekli yükseltmek ve müşterilerimize uluslararası düzeyde kabul görmüş standartlarda ürün sunmak, yasal düzenlemelere uygun, çevreye ve sağlığa zarar vermeyecek şekilde faaliyetlerimizi yürütmek, tüm süreçlerde kurumsal vatandaşlık anlayışıyla hareket etmek, sektördeki tüm değişkenlikleri, yeni teknolojileri ve gelişmeleri devamlı takip edip süreçlere adapte olmak.

İnsana değer politikasından yola çıkarak, Çalışanlarımıza sağlık, emniyet ve çevre mevzuatlarına uygun güvenilir bir çalışma ortamı sağlamak.

 


Almodem Çelik Yapı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://almodemcelik.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Almodem Çelik Yapı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Almodem Çelik Yapı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Almodem Çelik Yapı Firması 19-08-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 19-08-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 854 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 04225030069
Güvenlik Kodu: