ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Liva Pack - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(541) 438 28 60
Adres Oruç Reis Mah. Giyimkent Sitesi 10. Sk. No:54 / A 346100 Sanayi / İSTANBUL
SektörSanayi
Mailinfo @ livapack.com
Görüntülenme1,111 Kez Görüntülendi.
WebsiteLiva Pack
Eklenme Tarihi27-07-2021
Puan Ver
Konumu

Liva Pack Group Liva Pack Group Plastik Kâğıt ve Ambalaj; 2007 yılında kurulmuş, günün şartlarına göre mağaza poşeti, baskılı poşet, kargo poşeti, çöp poşeti vb. ürünlerin imalatını yaparak başladığımız bu yolda yenilikçi teknoloji ile yeni kanunlar doğrultusunda müşterilerimizin memnuniyeti için kâğıt poşet, baskılı kağıt çanta, baskılı bez çanta, baskılı tela çanta vb. ürünlerin imalatını yapmaya başladık baskı makinelerimizin ve teknolojimizin gelişimini sağlayarak dokuma etiketi, karton etiket, yaka kartı, karton çanta, baskılı karton çanta vb. ürünleri de portföyümüze kattık geldiğimiz son noktada plastik ambalaj, kağıt ambalaj, bez ambalaj ve paketleme ürünleri sektöründe faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini ve yüksek kaliteli malzeme sunumunu ilke olarak benimsemiş, tecrübeli kadrosu ile hızlı kaliteli ürün imaleden sektörlerinde söz sahibi olmayı hedeflemiş bir firmadır.

Ürün odaklı ambalaj üretimi, müşterilerin taleplerine göre özel çözümler, uygun fiyat, yüksek kalite ve yenilikçi üretim, düşük adette üretim, hızlı üretim politikasıyla hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Ayrıca topluma ve doğaya saygılı, etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, eğitim ve insan kaynakları gelişimine önem veren, uzun vadeli hedefleri olan, ülkesine ve milletine maddi ve manevi katkıda bulunmayı kendine ilke edinmiş bir kurumdur.


Liva Pack firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.livapack.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Liva Pack Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Liva Pack için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Liva Pack Firması 27-07-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 27-07-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,111 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05414382860
Güvenlik Kodu: