ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Denizli Conta - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(532) 522 22 83
Adres 3.Sanayi Sitesi 25.Cadde No:28 Merkezefendi/DENİZLİ
SektörSanayi
Mailmail @ denizliconta.com
Görüntülenme852 Kez Görüntülendi.
WebsiteDenizli Conta
Eklenme Tarihi25-11-2021
Puan Ver
Konumu

Erbil BAYKARA tarafından Denizli 1.Sanayi Sitesi'nde 1999 yılında kurulan DENİZLİ CONTA, üretim faaliyetlerini arttırmak için 3.Sanayi Sitesi'ne taşınmış ve sektörde uzun yıllardır kazandığı tecrübe ve bilgi birikimiyle, müşterilerine ve çözüm ortaklarına hizmet vermektedir.

Firmamız perakende ve toptan conta, contalık levhalar ve sızdırmazlık ürünleri konusunda sektörel çözümler sunmaktadır.

Denizli Conta, başlıca faaliyet gösterdiği otomotiv, iş makineleri ve tekstil sektörünün yanı sıra tesisat sektörü, gemi sektörü, gıda sektörü, inşaat sektörü ve maden sektörü için talep edilen sızdırmazlık ürünlerinin ve conta çeşitlerinin üretimini yapmaktadır. Bu sektörlere ilaveten kırtasiye ve promosyon sektörü için mantar pano, mantar levha, mantar bardak altlığı, mantar nihale ve mantar mouse pad üretimi yapmaktadır.


Denizli Conta firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.denizliconta.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Denizli Conta Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Denizli Conta için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Denizli Conta Firması 25-11-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 25-11-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 852 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05325222283
Güvenlik Kodu: