ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Nitro Cnc - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(312) 354 05 00
Adres Alınteri Bulvarı 1151. Sok,1/94 Ostim Yenimahalle Ankara
SektörSanayi
Mailinfo @ nitrocnc.com
Görüntülenme1,155 Kez Görüntülendi.
WebsiteNitro Cnc
Eklenme Tarihi01-05-2021
Puan Ver
Konumu

Firmamız, Türkiye’nin kalkınmasında rol oynayan SAVUNMA ve HAVACILIK ve MEDİKAL sanayine yedek parça üretimi ve ihtiyaçlarını en kısa sürede, hassas işleme teknikleri ile karşılamak ve tedarikçisi olmak için kurulmuştur.
Firmamız Cnc Otomat, Cnc Torna, CNC Freze, CNC Dik İşleme, Rovelver ve Talaşlı imalat alanlarında sizlere sunmuş olduğu hizmetlere ek olarak Cnc Kayar Otomat işlerinizde de hizmetinizdedir. 
Gözünüz arkada kalmadan, kaliteden memnun olarak tüm talaşlı imalat işlerinizi bize getirebileceksiniz. Cnc Kayar Otomat 7 Eksen ve 8 eksen Makinelerimizle eksiksiz olarak her türlü CNC Kayar Otomat işlerini üretimi yapabilmekteyiz.
Cnc torna, Cnc otomat Cnc Kayar otomat tezgahlarında Özel cıvata,  pim, somun, saplama, rekor, özel Kaplinler, nipel, her nevi paslanmaz parçalar, 
teflon contalar, teflon, polyemid delrin parçaların, klipslerin, burç ve somunların imalatını yapmaktayız.


Nitro Cnc firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.nitrocnc.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Nitro Cnc Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Nitro Cnc için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Nitro Cnc Firması 01-05-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 01-05-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,155 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 03123540500
Güvenlik Kodu: