ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Altuntaş Makina Sanayi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(532) 441 10 57
Adres Topçular, İşgören Sk. No:33, 34055 Eyüpsultan/İstanbul
SektörMakine Sanayi Firmaları
Görüntülenme1,102 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/altuntas-makina-sana/
Eklenme Tarihi21-10-2021
Puan Ver
Konumu

Sayfamızda Altuntaş Makina Sanayi iletişim ve adres bilgileri paylaşılmıştır. 

ALTUNTAŞ MAKİNA

1999 yılında faaliyete başlayan ALTUNTAŞ MAKİNA bugün 7000 m² kapalı alanda müşteri istek ve beklentilerine uygun makina üretimleri yapmaktadır. ALTUNTAŞ MAKİNA kuruluşundan beri daima geleceği hayal edip planlamış ve buna uygun stratejiler geliştirerek hizmet vermeye özen göstermiştir.

Unlu mamuller ve tatlıcılık sektörleri için makinaları üretimi gerçekleştiren firmamız gıda sektörünün gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurabilmesi için Ar-Ge ve tasarım çalışmaları ile başarı grafiğini her gün daha da yükseltmektedir. Kuruluşumuzda var olan yenilikçilik, müşteri odaklılık, sürekli büyüme ve rekabette  önde olma felsefemiz 19 yıllık bir gelenek halinde sürmektedir.

Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız sadece imalat ve satış aşamasında kalmadan satış sonrası servis hizmetiyle müşterilerin haklı güvenini kazanmıştır. Üretimin her aşamasında alanında uzman  kadronun titiz işçiliği ile imal edilen ürünlerimiz, satış sonrası hizmetlerimiz ve kesintisiz teknik desteğimiz ile müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.


Altuntaş Makina Sanayi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Altuntaş Makina Sanayi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Altuntaş Makina Sanayi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Altuntaş Makina Sanayi Firması 21-10-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 21-10-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,102 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05324411057
Güvenlik Kodu: