ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Noval Machine System - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası+90 312 802 0082
Adres Dempa Sanayi Sitesi 3796 cd. No:15 Susuzdempa Industrial Estate 3796 Avenue No 15 Susuz
SektörMakine Sanayi Firmaları
Mailnovalmachine @ gmail.com
Görüntülenme330 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/noval-machine-system/
Eklenme Tarihi28-04-2022
Puan Ver
Konumu

FİRMA PROFİLİ


Faaliyetlerine iş ve inşaat makinaları imalatı ile başlayan NOVAL A.Ş., 25 yılı aşan tecrübesi ile konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile 5000 m2 modern üretim tesislerinde, sektörün birçok kuruluşuna üretmiş olduğu makinaları ile önemli anlaşmalara imza atmıştır.
Bugün ürettiği ürünlerin % 90 ini ihrac eder hale gelen NOVAL A.Ş. , dünyanın dört bir tarafında acentelik ve distribütörlük anlaşmaları ile ürünlerini tanıtmaya devam etmektedir.


Üretimini gerçekleştirdiği makinalar şunlardır.

• BETON PARKE MAKİNALARI VE KALIPLARI
• BRİKET MAKİNALARI VE KALIPLARI
• BETON SANTRALLERİ (SABİT, MOBİL,KOMPAKT)


Firmamız; Üretimini gerçekleştirdiği makinaları ve ekipmanlarıile lider ve öncü kuruluş olmayı amaçlamış, Tasarım, parça imalat ve temini, komple üretim kalitesi ve işçilik, montaj, çalıştırma, eğitim ve satış sonrası hizmetlerindeki kalitesi , üretmiş olduğu ürünler hakkında bilimsel araştırmalara önem vermesi ve tecrübeli personelleri ile yurt içi ve yurt dışı piyasasında yer alıp ülke ekonomisine katkıda bulunarak NOVAL Makine Sistemleri A.Ş. isminin ülkemiz sınırlarını aşmasını sağlamıştır.

NOVAL A.Ş.’ de üretim çeşitli aşamalarla son derece titiz çalışmalar sonucu gerçekleştirilir. Onaylanan müşteri talepleri proje bölümüne aktarılır uzman proje ekibi tarafından siparişler için tasarım çalışmaları (makine ve ekipmanların yerleşeceği alana uygun beton altyapı projeleri,elektrik, su tesisatı, basınçlı hava tesisatı, taşıma, nakliye,montaj, personel, eğitim, kullanılacak araçlar ve iş makinaları v.b. ) yapılır, teknik hesaplar ve imalat çizimleri tamamlanır. Müşteri onayına sunularak son haline getirilir.

Üretim süreci; Kaynaklı imalat, talaşlı imalat, boya ve otomasyon sistemi olmak üzere dört temel bölümden oluşur. NOVAL A.Ş. ‘ de ürün kalitesi, tamamen sertifikalı ve deneyimli kaynakçılar tarafından yapılan kaynaklar ile titizlikle yapılan boyama işlemi, her türlü beton üretiminde yüksek verim ve istenilen kalitedeki karışım alınacak şekilde tasarlanmış tek veya çift milli mikserler, kapasitif kullanımı son derece verimli hale çevirebilen yüksek verimli makinalarımızda, İtalyan ve alman teknolojilerinin birleştiği hidrolik ünite ve. Yine Alman ve Fransız teknolojisinin kullanıldığı otomasyon sistemi ile sağlanır.

Dört temel aşamada İmalatı tamamlanarak, sevke hazır hale gelen makinelerimiz deneyimli ekibimiz tarafından müşterilerimizin sahalarında kurulumu ve testleri yapılır, operatör eğitimleri (makine kullanım)verilir , iş güvenliği hakkında bilgilendirmeler yapılır, eğitimler sonunda sertifikaları operatörlere teslim edilir.
NOVAL A.Ş. ailesi olarak 25 yılı aşkın bir süre boyunca edindiğiğimiz bilgi ve birikimlerimizi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ;


NOVAL MAKİNA SİSTEMLERİ A.Ş., ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak, müşteri istek ve beklentilerini yerine getirecek şekilde beton parke ve briket makinelerini ,beton santrallerini, kırma ve eleme tesislerini ve bunların ekipman ve yedek parçalarını tasarlamakta, üretmekte ve zamanında teslim ederek, verimliliği ve kaliteyi artırmak için sürekli iyileştirme, tam zamanında üretim ve sıfır hata ilkesiyle hareket etmektedir. İnsan sağlığına ve çevreye saygılı üretim anlayışı içerisinde, tüm hedeflerine çalışanların mutluluğunu gözeterek ulaşmaktadır.

 

VİZYONUMUZ MİSYONUMUZ HEDEFLERİMİZ;


Vizyon

• NOVAL A.Ş., müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek için AR-GE faaliyetlerine önem veren, güçlü proje ve imalat alt yapısı olan, çok büyük bilgi birikimine sahiptir.
Müşteri odaklı çalışan firmamızın en büyük hedefi müşteri memnuniyetidir.
• Dünyanın her tarafına ulaşabilen NOVAL A.Ş. , yurt dışı pazar payını sürekli artırmaktadır
• Yıllık 20 adet beton parke ve briket makinası, 15 adet Beton santralleri, 5 adet Kırma eleme tesisleri üretim kapasitesine sahip olan NOVAL A.Ş., önümüzdeki 3 yıl içinde kapasitesini %30 artırarak, dünya firması olma yolundaki vizyonunu karalılıkla yürütecektir.

Misyon

• Müşterilerilerimize daha fonksiyonel ve avantajlı ürünleri sunabilmek amacıyla "kaliteli ürün".
• Tam memnuniyet hedefleyen müşteri odaklı gelişme stratejisi.
• Ürettiğimiz makinalarda uzman kadromuzla müşterilere özel çözümler.
• İç pazardaki liderliğimizi korumanın yanında dünya pazarlarında tanınan ve tercih edilen firma olmak.
• Kaliteden taviz vermeden, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle güvene dayalı uzun süreli ve kalıcı ilişkiler geliştirmek.

Hedef

• 3 yıl mekanik aksam garantisi
• Tam zamanında üretim
• Sınırsız teknik destek
• 7 / 24 Ulaşılabilirlik
• Güven.

 

İNSAN KAYNAKLARI;


Günümüzün rekabet ortamında farkı yaratanın insan olduğu bilincinden hareketle, ulusal ve uluslararası alanda hizmet veren şirketimizde,yeniliklere ve değişime açık, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, yaratıcı ve girişimci bireyler kazandırmak, çalıştığı kurumun gelecek planları ile kendi kariyer rotasını bütünleştiren, şirket hedefleri ile kişisel hedefleri aynı paydada buluşturan, yaptığı işlerle şirkete katma değer yaratan mutlu çalışanlardan oluşan bir topluluk yaratmak ve bunu sürdürülebilir kılmaktır.

KAYNAK YÖNETİMİ

Fabrikamızda kaliteden ödün vermeden iş ve işçi güvenliğini daima ön planda tutarak üretim yapılmakta olup bu üretim anlayışımızla sürekli en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz. Bunun için kaynağımız; kalite politikasını benimsemiş, iyi eğitilmiş, disiplinli ve çalışkan personelimizdir.

Firmamızda “Eğitim en iyi motivasyon aracıdır” bilinciyle çalışılmaktadır. Ayrıca “En iyi yatırım insana yapılan yatırımdır ve insana yapılan yatırımın en iyisi eğitimdir” ilkeleri benimsenmiştir.
 

NEDEN NOVAL?

 

* BRİKET ÜRETİM HIZINI %40 ARTIRARAK BİR İLKE İMZA ATAN NOVAL A.Ş. , SEKTÖRÜNDE BİR İLKİ BAŞARDI.

* PARKE TAŞI ÜRETİM HIZINI %30 ARTIRARAK BİR İLKE İMZA ATAN NOVAL A.Ş. , SEKTÖRÜNDE BİR İLKİ BAŞARDI.

* GARANTİ SÜRESİNİ 3+2 TOPLAM 5 YILA ÇIKARTARAK BÜTÜN MAKİNA ÜRETİM SEKTÖRÜNDE BİR YENİLİK DAHA YAPARAK ÜRÜN GÜVENİLİRLİĞİNİ BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ.

* KALİTE YÖNETİM SİSTEM BELGELERİNE SAHİP OLAN NOVAL A.Ş. KURUMSAL YAPISINI VE ÜRÜNE OLAN GÜVENİ BELGELER İLE SAĞLAMLAŞTIRDI.

* ÜRÜNLERİNİN TAMAMINDA "CE DECLARATION OF CONFORMITY" BEYANI İLE AVRUPA STANDARTLARINDA BİR ÜRETİM VE ÜRÜN GÜVENLİĞİNİ SAĞLADI.

‘* ÜRETİMİN KALİTESİNİ ÇALIŞANLARIN KALİTESİ BELİRLER.’ PRENSİBİ İLE EĞİTİMLİ İŞ GÜCÜNÜ ARTIRMAYI HEDEF EDİNDİ,

* MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMAYI BAŞLATARAK WEB SAYFASINDA GERÇEK VE DETAYLI BİLGİLERİ BARINDIRDI.

* ZAMAN NAKİTTİR ANLAYIŞI İLE ARIZA BULMA VE GİDERME YÖNTEMLERİNİ VE BAKIM TALİMATINI WEB SAYFASINDA YAYINLADI,

* TEMEL HEDEFLERİNDEN BİRİSİ OLAN ULAŞILABİLİRLİK, ÇÖZÜM ORTAKLIĞI, ACENTA VE DİSTRİBÜTÖRLÜK UYGULAMALARI İLE MÜŞTERİ MEVKİİNDE HİZMET ANLAYIŞI SAYESİNDE KARŞILIKLI    GÜVENİ SAĞLADI.

* YEDEK PARÇA TEDARİKİNİ KOLAYLAŞTIRABİLMEK İÇİN KODLAMA VE RESİMLENDİRME ÇALIŞMALARINI WEB SAYFASINDA YAYINLADI.


Noval Machine System firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Noval Machine System Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Noval Machine System için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Noval Machine System Firması 28-04-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 28-04-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 330 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 903128020082
Güvenlik Kodu: