ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Arsanmak - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(216) 212 51 49
Adres Balibey Mh. Hatmi Çiçeği Sk. No: 2Şile /İstanbul
SektörGıda Sektörü
Mailinfo @ arsanmak.com
Görüntülenme415 Kez Görüntülendi.
WebsiteArsanmak
Eklenme Tarihi01-04-2022
Puan Ver
Konumu

Temellerini, 1975 yılında Mukadder ÖZTEN tarafından kurulan Ar-San Makine firmasından alan ARSANMAK, 20 yıldır faaliyetini sürdürdüğü endüstriyel dolum teknolojileri alanında Taner Özten’nin yönetiminde, genç mühendis kadrosu ile yoluna devam etmektedir.

Etiket Makinesi, Sıvı Dolum Makinesi ve Kapak Kapama Makinesi aplikasyonları alanlarının her birinde uzmanlaşmaya giden ARSANMAK, imalatını gerçekleştirdiği yüksek kalite makinelerde, müşteri ihtiyaçları ve üretim koşulları doğrultusunda doldurulacak ürün çeşidi, kapasite aralığı, Şişe tipi, Kapak tipi, Etiket tipi gibi sayısız değişkeni bir arada düşünmekte ve müşteriye özel çözümler sunmaktadır.

Şirket prensibimiz, proje hakkındaki ilk görüşmeden, projenin teslimini takip eden satış sonrası hizmetlere kadar; uluslararası kalite belgelerimizin sorumluluğunu yerine getirmektir.”


Arsanmak firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://arsanmak.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Arsanmak Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Arsanmak için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Arsanmak Firması 01-04-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 01-04-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 415 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02162125149
Güvenlik Kodu: